lekarz Maria Białoskórska-Żurek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani doktor jest rewelacyjna. Duzo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje.Jest bardzo sympatyczną kobietą. Po wizytach u innych lekarzy którzy niepotrafili wyregulować miesiączki oraz straszyli problemem zajscia w ciąże Pani Maria mnie uspokoiła i wyprowadziła. W tej chwili jestem w 3 miesiacu ciąży i nie wyobrazam sobie pójść do innego lekarza. ZDECYDOWANIE BARDZO POLECAM

Pani doktor uprzejma - owszem. Nigdzie się nie spieszy i ma czas porozmawiać z pacjentką. Problem w tym, że słaby z niej specjalista.. Po jednym badaniu stwierdziła, że nie zajdę w ciążę inaczej, jak dzięki in vitro. Poleciła czym prędzej zapisać się do jakiejś kliniki.Jedno badanie USG, zero badań z krwi - a taka ostateczna diagnoza. Jeśli któraś z pań też takie wieści od pani doktor otrzymała - niech się nie załamuje i próbuje szukać pomocy u innego lekarza. Na dniach przyjdzie na świat moja córeczka - bez in vitro, ...

Jeśli któraś z pań też takie wieści od pani doktor otrzymała - niech się nie załamuje i próbuje szukać pomocy u innego lekarza. Na dniach przyjdzie na świat moja córeczka - bez in vitro, stymulacji, inseminacji.

Świetny lekarz, godny polecenia, zarówno dla młodych kobiet, jak i tych w podeszłym wieku. Zaletą wizyt jest ogromna swoboda rozmowy z panią doktor - to tzw. "równa babka", która w prosty, a zarazem kompetentny sposób rozwiąże wszystkie wątpliwości. Jest naprawdę konkretna ;)

Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani doktor prowadziła moje 2 ciążę. Najlepszy lekarz w Ostrzeszowie godny polecenia!!!!

Bardzo miła i kompetentna pani. Cierpliwa, uprzejma i rzeczowa. Dzięki niej uniknęłam niepotrzebnego zabiegu. Szczerze POLECAM!

Taki doktor to rzadkość w światku medycznym. Kompetentna, wyrozumiała, bardzo mądra i najważniejsza niezwykle uprzejma i godna zaufania. Jest niesamowicie miła, pomocna jeśli ktoś poprosi o zwolnienie czy receptę. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadzi obecnie moją ciążę. A przy tym nie zdziera za wizytę jak robią co poniektórzy lekarze. Polecam każdej kobiecie z każdym problemem. Lepszej pani ginekolog nie znajdziecie.

Taki doktor to rzadkość w światku medycznym.
Jest niesamowicie miła, pomocna jeśli ktoś poprosi o zwolnienie czy receptę.
Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.
Jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadzi obecnie moją ciążę.
A przy tym nie zdziera za wizytę jak robią co poniektórzy lekarze.

Lekarz z powołaniem. Bardzo kulturalna, dyskretna i cierpliwa osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Jestem pacjentką w przychodni publicznej, a mam wrażenie jakbym była pacjentką w gabinecie prywatnym. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo troszczyła się o mnie i moje nienarodzone dziecko. Dziękuję Pani Doktor

Pani doktor prowadzi moja pierwsza ciąże. Gdy pierwszy raz poszłam na wizytę, wyszłam bardzo zadowolona. Bardzo tanio i dokładnie ...

Bardzo fajna i przemniła Pani doktor. Nie trzeba jej ciągnąć za język (jak niektórych oleśnickich specialistów) sama wszystko dokładnie powie. Szczegółowo i bardzo zrozumiale odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Białoskórskiej. Jeśli ktoś poszukuje dobrego lekarza polecam Panią Marię.

Pani doktor to równa babka której może zaufać każda kobieta. Bardzo kompetentna osoba o wielkim sercu. Chodzenie do lekarza to teraz przyjemność oczywiście u tej pani.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ostrzeszów"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno

weherowska.28 gab407
51-312 Wrocław
ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica
Jolanta Ściślak - Dzięcioł NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego "BONITAS"
Zamkowa 26
55-140 Żmigród