lekarz Maria Boczar

Chirurg dziecięcy

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny. Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru. Wdzięczni rodzice Olka.

Wdzięczni rodzice Olka.

Pani Dr. podjęła się 3 operacji na mojej córce - wcześniaku. Pola urodziła się z Wagą 1420 w 30 tyg. ciąży z wadami wrodzonymi: przepuklina oponowo rdzeniowa, rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Pani dr. przeprowadziła bardzo skąplikowaną operację na rdzeniu kręgowym u tak małego dziecka. Dziś moja córka ma niespełna 2 lata i ma wspaniałe rokowania. Wielki potencjał i sprawność umożliwiające samodzielen chodzenie, co u dzieci z tymi wadami to rzadkość. Bardzo dziękuje Pani Doktor, za opiekę nad córką. Za każdą cenną radę, za to że jako jedyna - mówiła nam ...

Bardzo dziękuje Pani Doktor, za opiekę nad córką. Za każdą cenną radę, za to że jako jedyna - mówiła nam Pani same dobre rzeczy o córce, dzięki czemu nawiązaliśmy z mężem więź i pokochaliśmy tę malutką kruszynkę leżącą w inkubatorze w KIT-o (klinice Intensywnej Terapii) w Instytucie Matki i Dziecka przez długie tygodnie.
Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam w całym moim życiu.
Kasia W. mama Poli W.

Pani Dr. poza swoim ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą daje rodzicowi poczucie że jest to osoba której można powierzyć dziecko i być spokojnym o przebieg operacji. Po rozmowie z Panią Dr. Człowiek staje się spokojniejszy ponieważ odpowie na wszelkie pytania i nigdy nie usłyszymy „nie mam teraz czasu”. Wspaniała, ciepła osoba z poczuciem humoru i podejściem do dziecka. Ma również świadomość co oznacza wizyta dziecka oraz jego rodziców w szpitalu i nie utrudnia całej systuacji a wręcz przeciwnie stara się rozładować emocje. Po operacji od razu przychodzi do rodzica i wszystko ze szczegółami wyjaśni. Życzę wszystkiego najlepszego Pani Dr. i dziękuje za wszystko co zrobiła dla mojej córeczki.
Tata Julci

najlepsza leczyla moja wiktorke na roszczep kregoslupa podnosila mnie i chlopaka na duchu dzieki niej dalismy rade mowila ze ma corke w moim wieku i ze nie jest pewna czy jej corka by sobie z tym poradzila co jeszcze bardziej mnie zmotywowalo don bycia lepsza mama pozatym nie ukladalo sie miedzy mna i tata wiktorki chcialam dzidzie bardzo mama doradzala mi zeby ja zostawic bo sobie nie poradze bylam pelna watpliwosi i juz na pierwszej wizycie pozbylam sie ich! Pani Boczar jakby wyczula i wymienila mi wszytskie korzysci jakie plyna z chorego dziecka trudno ich sie doszukac a Pani doktor dala rade pozniej wszyscy lekarze chwalili ze dziecko ma idealnie zlozony kregoslup i wypytywali gdzie mala miala operacje z DUMA W SERCU I NA USTACH wypowiadalam nazwisko doktor Boczar to anioł nie czlowiek!!! Gorace pozdrowienia od mamy rocznej Wiktorki

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Uratowała życie moim córeczkom wcześniaczkom. Jedną z nich operowała ze świetnym rezultatem, gdy ta ważyła 680 gram (perforacja jelit).

Mielismy z żoną i synkiem wielkie szczęście że trafiliśmy na tak wspaniałą osobę jaką jest Pani Boczar. Specjaliści z Instytutu z Panią Doktor na czele w przeciągu 12h intensywnych badań postawili diagnozę i zalecili leczenie. Nasz synek jest zdrowy i wspaniale się rozwija, pragnę jeszcze raz podkreślić że to za sprawą Pani Doktor Boczar. Dziękujemy:)

Pani Mario , dziękuję, w pierwszej dobie życia operowała Pani moją córeczkę Wiktorię (4 lata temu), dzięki Pani chodzi i obecnie nie ma żadnych problemów ze zdrowiem, pomimo bardzo poważnej choroby, z którą się urodziła.

Pani Doktor 2005 roku uratowała mojego synka, a nie wiele brakowało od śmierci. Przeprowadziła ciężką operację wgłobienie krętniczo – krętnicze, wywołane guzem polipowatym (gdzie zostało usunięte 70 cm jelita). U Pani Doktor bylismy później jeszcze z różnymi dziwnymi przypadkami u mojego syna i zawsze traktowała nas jako jedynych z wielką wyrozumiałościa i cierpliwością. Życzę Pani Doktor duzo zdrowia aby dalej mogła ratować dzieci.

Życzę Pani Doktor duzo zdrowia aby dalej mogła ratować dzieci.

Cudowna osoba, wspaniały, kompetentny lekarz. Mój synek był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Nawet przez chwilę się nie obawiał, wszystko zostało nam bardzo dokładnie wyjaśnione. Jestem pod wielkim wrażeniem jej podejścia do małych pacjentów. Bardzo dziękuję Pani Doktor za to, co dla nas zrobiła, życzę dużo, dużo zdrowia. Mama Przemka

Dr Maria Boczar przeprowadziła pare lat temu i mnie operację usunięcia znacznej części jelita grubego. Przed operacją wszystko wyjaśniała moim rodzicom, a co jaważniejsze, również mi- traktując mnie jak osobę dorosłą (miałam 16 lat). Po operacji poświęcała mi bardzo wiele czasu, a rodziców bardzo podnosiła na duchu. Nigdy jej za to nie podziękowałam, więc chciałam to uczynić chociaż skromnym wpisem, tym cenniejszym, że pochodzącym od samej pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)