dr n. med. Maria Borek-Grzyb

Ginekolog położnik, Ginekolog

Do Pani dr chodzę od około 10 lat. Każda wizyta przebiega bardzo profesjonalnie. Ponieważ jestem już w okresie menopauzy to moje coroczne wizyty nakierowane są na dokładne zbadanie piesi, usg dopochwowe i cytologię. Każdorazowo Pani dr wypytuję mnie o różne rzeczy mojego stanu zdrowia. Rozpytuję czy i kiedy miałam mammografie. Jakie zażywam witaminy np. vit.D , na co zwrócić uwagę w diecie. Poświęca mi sporo czasu. A o wyniku cytologii zawiadamia mnie niezwłocznie telefonicznie tak abym się nie niepokoiła zanim odbiorę go osobiście. W przypadku dolegliwości zawsze trafnie zleciła leczenie. ...

Poświęca mi sporo czasu. A o wyniku cytologii zawiadamia mnie niezwłocznie telefonicznie tak abym się nie niepokoiła zanim odbiorę go osobiście. W przypadku dolegliwości zawsze trafnie zleciła leczenie. Czuję się zaopiekowana i to chyba najlepsze co może zdarzyć się pacjentce. Szczerze polecam Panią dr. Pani dr dziękuję.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Doktor . Wyjaśniła moje wątpliwości , poświęciła dużo czasu i bardzo szybko zostały wykonane badania

Witam serdecznie! Przed tym, jak trafiłam do Pani Doktor - miałam kontakt z 2 ginekologami: - jedna Pani Doktor państwowo - to była jakaś tragedia! Wizyta klasycznie trwała 5-10 minut. Zero zainteresowania, nigdy nie zbadała mi piersi (choć w rodzinie był przypadek raka piersi). Raz miałam straszne bóle w podbrzuszu - poszłam do Pani, a tam niemiła sytuacja, bo Pani stwierdziła, że skoro nie krwawię, to muszę się zapisać (i zapisała mnie na za 3 tygodnie) - wtedy moja przygoda z ginekologiem państwowym się zakończyła! - druga Pani Doktor już ...

Witam serdecznie!
Przed tym, jak trafiłam do Pani Doktor - miałam kontakt z 2 ginekologami:
- druga Pani Doktor już prywatnie - bardzo miła, fachowa osoba - niestety nie zawsze dostępna (choćby po receptę) - więc zrezygnowałam z wizyt u niej.
Wtedy trafiłam do Pani Doktor Borek-Grzyb (chodzi już do niej moja siostra). Cudowna osoba - fachowa, zawsze dostępna (czy przez sms, czy możliwa wizyta w szpitalu) - za każdym razem Pani Doktor jest fachowa, miła, poświęca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie byłam u Pani Doktor krócej, niż było mi to potrzebne! Zawsze mam badane piersi (bez przypominania), zawsze mam zlecone badania czy to usg piersi, czy krwi (biorę tabletki). Zawsze Pani Doktor mierzy mi ciśnienie. Zawsze robi USG dopochwowe. Zawsze wszystko tłumaczy, rozmawia ze mną i odpowiada na wszelkie pytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Marii - rozumiem, że może mieć gorszy dzień - bo mnie też się zdarza. A i prawdą jest, że wolę zapłacić za wizytę prywatną i mieć pewność, że wszystko jest dobrze, niż chodzić prywatnie i czuć się, jak 5 koło u wozu.
Niestety w dzisiejszych czasach tak to już jest! Ale zdrowie najważniejsze! Polecam Panią Doktor, jak najbardziej...

Bardzo dobry lekarz, Pani dr prowadziła moja ciążę która przebiegała z kaplika. najpierw krwawieniami później z wysokim ciśnieniem, 4 razy lądowałam w szpitalu i Pani dr była pod stałym kontaktem ze mną uspokajając że wszystko będzie dobrze nawet w dniu porodu odebrała telefon przed godziną 24 urodziłam zdrowego synusia za co jestem bardzo wdzięczna i na pewno przy kolejnej ciąży będe korzystała z kolejnych wizyt.pozdrawiam i polecam

Leczylam się u pani doktor w czasie ciąży.Bylam o 16 u niej na wizycie dała mi skierowanie do szpitala stwierdzila że nic nie zagraża mojej coreczce.Gdy pojechałam do szpitala i chciałam sie z nia skontaktowac wogule nie odbierala odemnie telefonu nastepnie jak odebrała zapewniała mnie ze napewno nic nie zagraż mojej coruni(20tygodniu ciąży bylam) i rano przyjedzie przy czym w nocy dostalam bóli od 24 godziny prosiłam o lekarza nie przyszedl.O 3 nad ranem dostalam krwotoku tez nie przyszedł dopiero o 7 rano zawiezli mnie do lekaża gdzie urodziłam martwą moja księżniczke.Pani doktór dopiero po 12stej przyszla do mnie zapytac jak się czuje.No jak można się czuć nie nawidze tego lekaża.Ja przekonałam się sama.Jest mi ciężko bo tak pragnełam mojej księżniczki

najgorsza lekarka w moim zyciu wszystko było fajnie do momentu kiedy jej płaciłam! prowadziła moja ciaze i poroniłam. i po tym jak ja widziałam to nawet dziendobry nie odpowiedziała.. a przed zabiegiem nie było jej po tez nie ogolenie ma w dupie ... chyba ze płacisz

Na tę lekarkę trafiłam przypadkiem, nie była moim lekarzem prowadzącym. Chcę być obiektywna, więc muszę napisać, że na usg w szpitalu pani doktor była miła i trafnie oceniła wielkość mojego syna (4,5 kg)i poleciła, żeby koniecznie o tym powiedzieć jak przyjadę rodzić. Tak się zdarzyło, że kiedy rodziłam też się przewinęła. W końcu miałam cesarkę, ale decyzję podjął ordynator. I trzeci raz trafiłam na panią, kiedy przyjechałam ściągnąć szwy. I tu porażka. Przyszła, zdjęła i poszła. Na moje pytanie czy mam smarować czymś bliznę, powiedziała, że jak chcę to mogę, ...

I tu porażka. Przyszła, zdjęła i poszła. Na moje pytanie czy mam smarować czymś bliznę, powiedziała, że jak chcę to mogę, ale czym, to już nie powiedziała. To było w zeszłym roku jeszcze w dwójce. Ja, mój syn i mój brzuch mamy się dobrze. Pozdrawiam, ale nie polecam.

Pani doktor prowadziła moją ciążę.Urodziłam 18.03.2011 zdrowiutkiego synka;-)Wizyty zawsze w pełni spełniały moje oczekiwania, wszelkie wątpliwości Pani dr.od razu rozwiewała.Miła,ciepła,mądra osoba.Trafiłam do gabinetu z przypadku, ale był to najlepszy zbieg okoliczności, bo lepiej prowadzonej ciąży sobie nie wyobrażam.Serdecznie pozdrawiam i dziękuję;-)

pani doktor prowadziła moją ciążę, widziałyśmy się co miesiąc na wizycie i za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczyła co się dzieje w moim ciele. Badanie zawsze delikatne i bez stresu. Przy tym dużo ciepła i uśmiechu, czułam że jestem pod dobrą opieką. jak najbardziej polecam

Za kase mozna wszystko... Szkoda tylko ze Pani Doktor mimo poswieconego czasu i niby profesionalnej wiedzy nie leczy a potrafi zaszkodzic. Wiem to ze swojego doswiadczenia i Siostry ktora stracila dziecko.