dr n. med. Maria Borek-Grzyb

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani doktor bardzo miła, niestety to co pisza poprzednicy o braku wiedzy czesciowo jest prawda...w szpitalu pani doktor nie bylo przez 3 dni, a sama mnie tam do siebie skierowala po 20 moze wizytach prywatnych w czasie ciazy! leki, ktore mi przepisala na rzekomo na podtrzymanie, okazalo sie potem, ze w mojej chorobie nie mozna stosowac i poronilam!!Drugim przykladem moze byc problem z hormonami i zwiazany z tym bol piersi, na co pani doktor stwierdzila i leczyla mnie antybiotykiem na przeziebienie! Dopiero doktor Kowalski (lekarz ogólny) stwierdzil, ze sa to ewidentnie hormony!i mial racje..takze od tamtego czasu juz wiecej do pani doktor nie poszlam..

Czytam poniższy post i jakoś trudno mi w niego uwierzyć, mam kontakt z tym lekarzem ponad 10 lat. Urodziłam zdrową córkę a 4 miesiące temu zdrowego syna którego odbierła Pani dr i wyobraźcie sobie, że nie za KASE ! Poleciłam już wielu swoim koleżanką Panią dr, żadna z nich nie skarży się, że jest niekompetentna czy nie umie wyleczyć. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdy ma prawo postawić złą diagnozę. CUDÓW KOCHANI NIE MA ! Pozdrawiam Panią dr !

Kiedy rodziłam pierwsze dziecko i ono i ja umarlibyśmy na porodówce tak imprezowała w sobotni wieczór!!! Za mało dostała!!! Przyszłam na wizytę do przychodni na początku drugiej ciąży i trafiłam znów na Grzybową. Namawiała mnie usilnie na zabieg prywatnie!!!! Powiedziała,że po co mi drugie dziecko w dzisiejszych czasach? Oczywiście więcej do niej nie poszłam i dzisiaj mam cudowną córeczkę:) Szczerze odradzam tę lekarkę!!!

Szczerze odradzam tę lekarkę!!!

A ja uważam, że Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jaki mi sie trafił w życiu (a zmieniałam już 2 razy). Jest kompetentna i bardzo życzliwa. Na wszystkie pytania odpowiada bardzo dokładnie i rzetelnie. Prowadzi teraz moją ciążę i dlatego z czystym sumieniem polecam każdej dziewczynie wizyty u niej. Zawsze można się z nią skontaktować przez tel stacjonarny jak i komórkę (nawet smsowo:) Może nie jest zbyt tania ale za tą cenę mam zawsze wykonane wszytkie badania (w tym usg) oraz L4 jeśli zachodzi taka potrzeba. Pozdrawiam serdecznie a Pani Doktor pięknie dziękuję za opiekę.

polecam, Pani doktor jest miła,kompetentna,rzeczowa,słucha pacjenta,odpowiada na pytanie długo i wyczerpująco.Niestety minusem jest długi czas oczekiwania w gabinecie.

Demon nieuctwa w sosnowieckiej ginekologii!! UNIKAJCIE jej kobiety!!! Nie wiedziała co mi dolega, nie potrafiła postawic poprawnej diagnozy, wysyłała do lepszych (jej zdaniem) specjalistów i oczekiwała na podanie jej ich opinii!!! Wyobrażacie sobie "opieke" takiego "lekarza"? pani Mario Borek-Grzyb uczyc się, doskonaic doświadczenia, pogłębiac wiedzę, a potem otwierac gabinet (pytanie tylko czy ginekologiczny? może lepiej krawiecki albo szewski). Bardzo przykre doswiadczenie z wizytami u tej pani. Nigdy więcej!!!

Bardzo przykre doswiadczenie z wizytami u tej pani. Nigdy więcej!!!

Gdyby wszyscy lekarze tacy byli... Pani Doktor jest rewelacyjna jako lekarz i jako człowiek. Moja opinia nie jest odosobniona (poleciałam Panią doktor paru koleżankom). Polecam.

Bardzo sympatyczna osoba. Zawsze mozna na nia liczyc. Bije od Pani doktor cieplo, super sie rozmawia, na wszystkie zadane pytania zawsze odpowie doskonale. Owszem polecam kazdej pacjentce wizyte. Nie koniecznie prywatna bo wiadomo ze kazdego nie jest stac. Na kase chorych takze jest bardzo mila i sympatyczna wiec nie ma to regoly :) Pozdrawiam cieplutko Pania Doktor :)

Zdecydowanie TAK! bardzo kompetentna osoba, indywidualne podejscie do pacjenta, wie co robi.

za kasę bardzo miła na oddziale pełna olewka

za kasę bardzo miła na oddziale pełna olewka