dr n. med. Maria Brzozowska

Endokrynolog, Ginekolog

Cudowna, rzetelna osoba, z profesjonalnym podejściem. Pani Dr jest bardzo szczegółowa, ale w ten sposób, że czujesz, że naprawdę się o Ciebie i Twoje zdrowie troszczy. Widać, że do każdej osoby podchodzi niezwykle indywidualnie. Ponadto, potrafi uspokoić i sprawić, że zapomina się o stresie, dokładnie tłumaczy wszelkie ważne dla pacjenta informacje, mówi o tym, co niezbędne, ważne. Była to moja pierwsza wizyta u Dr Brzozowskiej, ale zapewne nie ostatnia, bo w końcu mogę powiedzieć, że znalazłam swojego lekarza :)

Po wielu tułaczkach od lekarza do lekarza moja żona trafiła do Pani doktor. I dziękuję opatrzności, że tak się stało. Pani doktor jako jedyna dała nadzieję. Żona jest teraz pod stałą kontrolą i opieką. I mamy nadzieję, że kiedyś poprowadzi ciążę. To życzliwa, miła i konkretna lekarka. Polecamy!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin