lekarz Maria Ciaputa

Wypisywanie antybiotyków na każdej wizycie, zero tłumaczenia co jest dziecku, zamiast skupić się na danym przypadku pani ocenia dietę i wygląd nie tylko dziecka, ale i ciężarnej Mamy całkowity brak empatii, widząc swoją wpadkę szybko wycofuje się z danego tematu, zero przeprosin, poniżenie pacjenta i wzgarda dla Rodzica, NIE POLECAM, omijać polecam!

Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani doktor z podejściem do dzieciaków, rzetelna, dokładna serdecznie polecam w imieniu swoim i synka

bardzo dobry, kompetentny lekarz. jestem bardzo zadowlona i wdzięczna, gdyż wyleczyła moją córkę, która od wrzesnia 2012 do listopada cały czas kaszlała i nie pomagało nic, dopóki nie trafilismy do Pani dr parę wizyt i wszystko jak narazie w porządku :) lekarka z przychodni, nie widziała na płucach zmian i leczyła nas syropkami bez recepty. syrop na kaszel, odpornościowy i tyle!! a Pani doktor zastosowała inhalacje i wszystko jest ok jak na razie :)