lekarz Maria Czajkowska

2,9
2,4
2,6

Wybrałam się do tej pani na swoja pierwszą wizytę, trochę z lękiem po usłyszeniu wielu niepochlebnych opinii na jej temat. Co mogę powiedzieć, specyficzna osoba to napewno.Byłam pacjentką prywatną. Także była dość miła, ale bez rewelacji. Troszkę dziwnie na pierwszej wizycie pierwsze co usłyszeć "po co pani do mnie przyszła? po receptę?". Nie zarzucam jej nic złego ale był to jeden z tekstów który był w mojej ocenie kompletnie nie na miejscu. Do badania nie mam zastrzeżeń aczkolwiek krwawiłam po nim i długi czas po nim miałam dziwne upławy. Na minus brak wywiadu, pani nie pyta w zasadzie o nic poza tym czy się wspolzyje. Nie zapytała mnie nawet o dzień cyklu i czy regularnie miesiaczkuje, a mam z tym duży problem akurat. Ogólnie oceniam ją neutralne. Duża wiedzę ma napewno. Mogę jej zarzucić jakiś rodzaj braku wnikliwości, czujności. Nie wspomniała nic o żadnej cytologi, wizytach profilaktycznych. Napewno nie jest to lekarz do którego wrócę i raczej nikomu bym jej nie poleciła.

Nie polecam pani doktor nikomu. Zero delikatności, empatii, uśmiechu, życzliwości w stosunku do pacjenta.

Żona była raz na wizycie, pierwszy i ostatni. Szkoda, że wcześniej nie spojrzeliśmy na opinie lekarzy ginekologów.

Czytając niektóre opinie śmiać mi się chce, ale cóż. Pani dr jest świetnym fachowcem i posiada ogromną wiedzę. Lekarz ma nie być uprzejmym i wchodzić przysłowiowo w "d*pę" pacjentce, tylko ma być lekarzem - specjalistą, który wie jak leczyć i w pore to czyni. Znam wielu lekarzy w Świnoujściu, ale pani dr jest według mnie najlepsza. Zamiast się jej bać lepiej przestrzegać jej zaleceń i uwag. Ja jestem bardzo zadowolona z pani dr i mimo wszystko będę jej pacjentką bo zależy mi na fachowcu, który zawsze w godzinach przyjęć jest w gabinecie i nie cukierkuje mi tylko mówi jak jest.

Czytam te opinie i jestem zaskoczona znam dr Czajkowską jak jeszcze pracowała w Szczecinie, prowadziła 2 moje ciąże i nie mogę powiedzieć nic złego. Była dla mnie jak psycholog wysłuchała porozmawiała wizyta w prywatnym gabinecie trwała czasami godzinę. Dla mnie jest idealnym lekarzem do którego jechałam nawet do Świnoujścia po poradę lekarską. Po jej wyjeździe nie znalazłam takiego drugiego specjalisty jak ona. Jest wyśmienitym lekarzem, specjalistą w swojej dziedzinie i nie ma co narzekać na nią.

Kompletny brak kultury osobistej, empatii.... !!! Nie rozumiem jak można tak poniżać, krzywdzić pacjentów ? Przykre bardzo......

Sadze zenie warto tracic czasu i pieniedzy dla tej pani doktor

Sadze zenie warto tracic czasu i pieniedzy dla tej pani doktor

TRAGEDIA TRAGEDIA I JESZCZE RAZ TRAGEDIA TAK MNIE POCIEŁA ZE TRZEBA BEDZIE POPRAWIAC KRZYWO WYGLADA PASKUDNIE, ETYKA TO OBCA DZIEDZINA DLA TEJ KOBIETY, NIEMILA OPRYSKLIWA, PODCZAS PORODU ALUZJE, NIEMILE ODZYWKI, OBRAZA PACJENTA. WZROKIEM JAKBY MOGLA ZABILABY, WIEDZA NIESTETY NIE PRZEKONALAM SIE O TYM WIDZAC JA AZ CIARKI PRZECHODZA!!!!! STANOWCZO ODRADZAM !!!!!

!!!!!

super babka :) a bałam sie jej jak cholera

super babka :) a bałam sie jej jak cholera

może nie jest najmilsza i w dupę nie włazi ale jest świetnym fachowcem, polecam serdecznie