lek. dent. Maria Czerwińska

Bardzo miła Pani Doktor. Skutecznie leczy zęby, pierwszą wizytę do naprawy zęba miałem po 11 latach, ale to tylko jeden ząb. W pozostałych zębach wypełnienie nie zmieniło nawet koloru po wspomnianych 11 latach! Naprawdę polecam :)

Stomatolog godny polecenia. Trafiłam do Pani Czerwińskiej z polecenia męża:)który bardzo sobie chwali jej usługi. Pani doktor bardzo miła, troskliwa (co chwilę spradza czy aby na pewno nie boli:))sumiennie tłumaczy co należy zrobic i ile będzie kosztowało. Co do "jakości" ja zaczełam póki co chodzić i moge powiedzieć, że zeby mam bardzo ładnie naprawione, mój mąż po od 3 lat jest jej pacjentem i nie uskarża się by coś było źle z jego zębami. Ceny konkurencyjne.

Stomatolog godny polecenia.
Ceny konkurencyjne.

Pani doktor jest bardzo kompetentna i pomimo braku asystentki jest naprawdę rewelacyjna.