dr n. med. Maria Czternastek

Chirurg plastyczny

Juz próbowałam pisać opinię, nie zostały zamieszczone. W 2015 roku dr Czternastek wykonała u mnie zabieg plastyki powiek .Nie w bruzdzie tarczkiwej tylko dużo powyżej.Po znieczuleniu krzyczała na mnie ,że otwieram oczy .Zle wykonała cięcie.Zupelnie nie przygotowana do zabiegu. Smiem tak twierdzić po jej komentarzach podczas zabiegu, ze to nie działa i tego nie ma.Lewe oko ma kształt jaja ,pełno zrostów ..Szukalam pomoc y w Warszawie i Bydgoszczy w innych placówkach. Krzyczala na mnie, że nie mam brwi i nie wie jak ciąć. A skórę mam jak papier.Powinna chyba wiedzie czy może wykonać zabieg.Pieniadze wziela szybciej niż wyjelam z portwela. Po zabiegu wyszla i asystentki .Zostalam sama ze sprzątaczką. Dostalam krwotoku z oka lewego.Bylam przerażona. NIE zlecola żadnych badań przed zabiegiem, sama je wykonalam i pokazałam. Zrobila mi krzywdę na resztę życia.

Niestety odradzam szczerze każdemu. Potrafi tylko oszpecić i zostawić potem bez jakiejkolwiek pomocy. Każdemu osobiscie radze wpierw obejrzeć zdjęcia przed i po zabiegach pani Czternastek i wtedy dopiero o czymkolwiek decydować. A szczerze wątpię w jakiekolwiek udane operacje plastyczne tej pani. Jestem tego dowodem i zostałem oszpecony na resztę mojego życia!

Niestety odradzam szczerze każdemu.
Potrafi tylko oszpecić i zostawić potem bez jakiejkolwiek pomocy.
A szczerze wątpię w jakiekolwiek udane operacje plastyczne tej pani.
Jestem tego dowodem i zostałem oszpecony na resztę mojego życia!

Jestem po plastyce nosa. Efekt super a i cena zabiegu niska (w porównaniu z innymi cenami). Pani doktor jest bez wątpienia specjalistką w swoim zawodzie i szczerze każdemu polecam współpracę.

Rak wargi dolnej ! Zajęcie 80 %. 21.06.2016 interwencja chirurgiczna Pani Doktor Marii Czternastek. Pobyt w szpitalu, który pomimo choroby, dzięki roztaczanej przez Panią Doktor oraz Jej Personel aureoli zdrowia, będę wspominał bardzo przyjemnie. Dziś, to jest 5.12.2016, usta moje znowu służą temu, do czego Matka Natura je przeznaczyła. Za to bardzo Pani Doktor DZIĘKUJĘ I POLECAM WSZYSTKIM. Z poważaniem Tadeusz Zarębski

Z poważaniem Tadeusz Zarębski

Absolutnie nie polecam i wręcz przestrzegam przed dr.Czternastek!!! Ta pani doskonale wie ile skrzywdziła kobiet ... Po powiększeniu piersi okazywało się że są niesymetryczne ,brodawki krzywe po prostu masakra !!! Niech kobiety zaczną pisać prawdę nie bójcie się bo trzeba przestrzegać inne kobiety!!!!

P.Czternastek przeprowadziła u mnie operacje usunięcia znamienia na czole, bardzo fachowo i poważnie podeszła do zadania. Śmiało mogę polecić panią doktor wszystkim :-)

super Specjalista.Ta operacja była w 2000 roku.Jest fantastycznie!!!

super Specjalista.Ta operacja była w 2000 roku.Jest fantastycznie!!!

najlepszy chirurg plastyk na tej planecie:) byałam u niej z rozsczepem górnej wargi, jest cudotwórczynią. To wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Polecam każdemu

dr.Maria Czternastek to zlote rece chirurgii plastycznej,mam do niej calkowite zaufanie!

Pani doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Polecam- to jest naprawdę świetny chirurg plastyk, znakomity specjalista!!!