dr n. med. Maria Czternastek

Chirurg plastyczny

Rak wargi dolnej ! Zajęcie 80 %. 21.06.2016 interwencja chirurgiczna Pani Doktor Marii Czternastek. Pobyt w szpitalu, który pomimo choroby, dzięki roztaczanej przez Panią Doktor oraz Jej Personel aureoli zdrowia, będę wspominał bardzo przyjemnie. Dziś, to jest 5.12.2016, usta moje znowu służą temu, do czego Matka Natura je przeznaczyła. Za to bardzo Pani Doktor DZIĘKUJĘ I POLECAM WSZYSTKIM. Z poważaniem Tadeusz Zarębski

Z poważaniem Tadeusz Zarębski

Jestem po plastyce nosa. Efekt super a i cena zabiegu niska (w porównaniu z innymi cenami). Pani doktor jest bez wątpienia specjalistką w swoim zawodzie i szczerze każdemu polecam współpracę.

P.Czternastek przeprowadziła u mnie operacje usunięcia znamienia na czole, bardzo fachowo i poważnie podeszła do zadania. Śmiało mogę polecić panią doktor wszystkim :-)

polecam panią doktor- sama miałam u niej robiony zabieg / operacje i kilka moich znajomych również skorzystali, jest bardzo fachowa i dokładna, na początku mi się wydawała troszkę zakręcona -ale poznałam ją bliżej i wiem jedno - tak kobieta ma tyle na głowie - ALE JEST ŚWIETNA - JA jestem BARDZO i to BARDZO zadowolona i ciesze się ze udałam się w jej ręce - wszystkie koleżanki które widziały efekt operacji są pod wrażeniem- a ja jestem naj szczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Pani doktor przyjmuje w szpitalu Jurasza i w ...

jest bardzo fachowa i dokładna, na początku mi się wydawała troszkę zakręcona -ale poznałam ją bliżej i wiem jedno - tak kobieta ma tyle na głowie - ALE JEST ŚWIETNA - JA jestem BARDZO i to BARDZO zadowolona i ciesze się ze udałam się w jej ręce - wszystkie koleżanki które widziały efekt operacji są pod wrażeniem- a ja jestem naj szczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Pani doktor przyjmuje w szpitalu Jurasza i w centrum Centrum Medyczne Gizińscy. POLECAM i dziękuje pani doktor :)

Absolutnie nie polecam i wręcz przestrzegam przed dr.Czternastek!!! Ta pani doskonale wie ile skrzywdziła kobiet ... Po powiększeniu piersi okazywało się że są niesymetryczne ,brodawki krzywe po prostu masakra !!! Niech kobiety zaczną pisać prawdę nie bójcie się bo trzeba przestrzegać inne kobiety!!!!

najlepszy chirurg plastyk na tej planecie:) byałam u niej z rozsczepem górnej wargi, jest cudotwórczynią. To wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Polecam każdemu

super Specjalista.Ta operacja była w 2000 roku.Jest fantastycznie!!!

super Specjalista.Ta operacja była w 2000 roku.Jest fantastycznie!!!

Pani doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Polecam- to jest naprawdę świetny chirurg plastyk, znakomity specjalista!!!

dr.Maria Czternastek to zlote rece chirurgii plastycznej,mam do niej calkowite zaufanie!