Pani doktor jest nieuprzejmai bagatelizujaca pacjenta. Byłam u niej na wizycie prywatnie i na nfz, obie trwaly 5 minut!!! nie polecam - byłam bardzo rozczarowana, bo nie mogłam zadawać pytań - nie było czasu i miałam wrażenie że ta pani nie może się doczekać aż wyjdę z gabinetu.

Okropna, homofobiczna lekarka, która wykorzystuje swoją pozycję...dzięki prywatnej wizycie, dzień później miałem darmowe badania w szpitalu, w którym pani doktor pracuje. Zdobywam się, żeby po latach wreszcie o tym opowiedzieć, ale miałem pobieraną biopsję i robiła mi ją jakaś studentka w ciąży... nie założyła rękawiczek i się zacięła , a przede wszystkim mnie. I wiecie co? Cała moja dokumentacja w szpitalu zniknęła.....

Świetny lekarz bo z powolaniem. Indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta.Jej glownym celem jest podleczenie lub calkowite wyleczenie pacjenta (o ile jest to mozliwe,w zaleznosci od chorby) a nie wyludzenie pieniedzy za prywatne wizyty.Mam do Niej 100% zaufania w kontekscie mojej chorby.

Pani Czubek to lekarz, którego nie polecam nikomu.Lekceważenie pacjentów poprzez spóźnianie do pracy, opryskliwość i sprawianie wrażenia ,że pacjent jest zbędnym elementem, który jedynie zakłóca błogi spokój lekarza - to wyróżniki pani Czubek,lekarza bez zamiłowania, nie wzbudzającego zaufania pacjentów.

Pani doktor zdecydowanie wzbudza zaufanie, a przede wszystkim w razie wątpliwości konsultuje swoje diagnozy. W żadnym wypadku, mimo dużego doświadczenia w zawodzie, nie można powiedzieć, że podchodzi do pacjenta rutynowo. Niezwykle rzadkie!

cudowna Pani doktor, dwa razy uratowała moją skórę, kiedy inni lekarze źle diagnozowali chorobę... wypisane leki starała się dobrać również tak,żeby ich cena mnie nie zrujnowała w aptece (polecała wersje polskich producentów). kolejna wizyta kosztowała tylko 50zł. bardzo kompetentna, sympatyczna, można do niej iść z każdym przypadkiem