Maria Dela-Zięba

Pani dr Maria jest bardzo mila i uprzejma i to wszystko co moge powiedziec na plus.Leczylam zeby ja i moja corka,robilam mosty,zostawilam duzo pieniedzy.Moja corka robi powtorne leczenie,nawet kanalowe,gdyz zeby byly leczone niestarannie.Ja musialam usunac 2zeby nadmiernie spilowane,gdyz proteza byla zle wymierzona.Korony porcelanowe,ktore mialy mi sluzyc nawet 25lat,po 10latach most jest do wymiany.Poodrywaly sie jakies paski,widac metal.,zle dopasowany most i za korone wchodzilo jedzenie,dzisiaj zeby do leczenia.Drugi,maly mostek po 3latach musialam wymienic.Masakra.Przebywam za granica,tu chodze do dentysty i naprawde bylo mi bardzo wstyd,kiedy na pytanie ;ktory dentysta mi to robil,odpowiadalam ze w Polsce.Absolutnie nie polecam.

Pani Maria owszem, jest miła. Ale to jedyne, co można w pozytywnym kontekście o niej powiedzieć. Po zastosowanym przez nią leczeniu teraz mam dużo większe problemy z zębami, niż przed nim. Ząb leczony kanałowo został wypełniony jakimś starym wypełniaczem, w którym zaczęły się mnożyć bakterie. Wszystkie zęby, które leczyła kilka miesięcy temu, teraz muszą być powtórnie leczone. Szczerze nie polecam, jeśli chcecie mieć zdrowe zęby i nie płacić dwa razy za to samo.

Najlepszy stomatolog w olkuszu :) Pani doktor jest uśmiechnięta, zawsze wytłumaczy wszystko dokładnie, ma niskie ceny i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam! Rewelacja! :) Miła atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szeroki wachlarz usług i niewygórowane ceny! Sama dojeżdżam spoza Olkusza i nigdy nie wybiorę się do innego specjalisty! :) Serdecznie polecam! :)

Jak najbardziej polecam. Profesjonalnie uprzejmie, szybko i przede wszystkim przekonywująca ( biorąc pod uwagę mój strach przed stomatologią ;) ). Serdecznie pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiam.

Wszystkim polecam.Profesjonalnie, bezboleśnie,sympatycznie.

Wszystkim polecam.Profesjonalnie, bezboleśnie,sympatycznie.

najlepszy stomatolog zgadzam się a przede wszystkim ceny przyzwoite!

najlepszy stomatolog zgadzam się a przede wszystkim ceny przyzwoite!

Polecam! naprawdę bardzo dobry stomatolog w olkuszu!

Polecam! naprawdę bardzo dobry stomatolog w olkuszu!