Maria Dela-Zięba

Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam! Rewelacja! :) Miła atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szeroki wachlarz usług i niewygórowane ceny! Sama dojeżdżam spoza Olkusza i nigdy nie wybiorę się do innego specjalisty! :) Serdecznie polecam! :)

Najlepszy stomatolog w olkuszu :) Pani doktor jest uśmiechnięta, zawsze wytłumaczy wszystko dokładnie, ma niskie ceny i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Jak najbardziej polecam. Profesjonalnie uprzejmie, szybko i przede wszystkim przekonywująca ( biorąc pod uwagę mój strach przed stomatologią ;) ). Serdecznie pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiam.

Pani Maria owszem, jest miła. Ale to jedyne, co można w pozytywnym kontekście o niej powiedzieć. Po zastosowanym przez nią leczeniu teraz mam dużo większe problemy z zębami, niż przed nim. Ząb leczony kanałowo został wypełniony jakimś starym wypełniaczem, w którym zaczęły się mnożyć bakterie. Wszystkie zęby, które leczyła kilka miesięcy temu, teraz muszą być powtórnie leczone. Szczerze nie polecam, jeśli chcecie mieć zdrowe zęby i nie płacić dwa razy za to samo.

najlepszy stomatolog zgadzam się a przede wszystkim ceny przyzwoite!

najlepszy stomatolog zgadzam się a przede wszystkim ceny przyzwoite!

Wszystkim polecam.Profesjonalnie, bezboleśnie,sympatycznie.

Wszystkim polecam.Profesjonalnie, bezboleśnie,sympatycznie.

Polecam! naprawdę bardzo dobry stomatolog w olkuszu!

Polecam! naprawdę bardzo dobry stomatolog w olkuszu!