lekarz Maria Domagalska

Bardzo dobry lekarz. Dociekliwa i empatyczna! Byliśmy z naszym synkiem w dwóch miejscach, ale dopiero Pani dr. Domagalska zajęła się kompleksowo problemem. Badania i leczenie trochę trwały, ale uniknęliśmy szpitala w tym covidowym czasie, a synek jest zdrowy i pełen wigoru. Szczerze polecam. Tata.

Witam, jestem mama obecnie 7 miesiecznego synka. do Pani doktor trafilismy gdy maly mial 2,5 miesiaca. wczesniej zwedzilismy lekarzy prywatnie i tez w naszej przychodni i kaplica. nasz syn mial potworne kolki, po kazdym jedzeniu wrzeszczal 2 godziny pozniej spal godzine i od nowa! przez miesiac jezdzilismy po lekarzach i nikt nie umial nam pomoc. mial do tego zatwardzenie i nie robil kupy przez 3 dni a jak juz robil to plakal meczyl sie i bardzo cieprpial. do tego wyszla mu okropna wysypka na calej buzi i szyi, byl czerwony jak rak, swedzialo go to i nie mogl spac. w wieku 4 tygodni sypial po 0.5 godz w dzien! bylismy wykonczeni. na pogotowiu dopiero stwierdzili ze to skaza bialkowa i przepisali nam bebilon pepti(wczesniej syn jadl moje mleko) byla poprawa, kolki ustapily, ale chrosty, zdenerwowanie nie . po jakims czasie od nowa wysypalo go na czerwono zwlaszcza w zagieciach. bylam zalamana i wtedy trafilam do dr Domagalskiej. od razu zmienila nam mleko na nutramigen,stwierdzila ze tamto bylo nie trafione i syn go nie toleruje nadal. w ogole to jak go zobaczyla to sie zalamala! na calej buzi mial jedna rane! l;ekarka w przychodni twierdzila ze nie wolno niczym tego smarowac tylko trzeba czekac az same zejda te chroty. Domagalska przepisala nam masc ELIDEL, co prawda kosztowal 80 zl a bylo chyba 100 g ale od razu zeszlo wszytsko! mnasz syn zrobil sie przepiekny! odkryla jeszcze ze grozi mu krzywica bo za malo ma wid D3 od razu nam ja zmienila, za duze tez mial ciemiaczko jak na swoj wiek! nie wyobrazam soebie co byloby z nami gdybysmy do niej nie trafili. jest droga ale warto tam chodzic! przyjela nas nawet w swieta bozego narodzenia! malego strasznie kaszlalo i mial katar. przepisala nam antybiotyk ale nie pomagal i po 2 dniach zmianila na inny i tamten pomogl. wiec dziwie sie ze ktos tutaj pisze ze daja zle antybiotyki i ich nawet nie zmiania!! zawsze ma czas dla swojego pacjeta, robi rzetelny wywiad i o wszystko pyta!! bada, wazy i w ogole wizyta trwa ok 30 minut ale nie ma kolejek bo przyjmuje na godziny ale rozwaznie. takze nikt sie nie denerwuje. jest to lekarz godny polecenia!! nasz syn mial jeszcze krecz szyjny i polecila nam miejsce gdzie sie udac na rechabilitacje i gdzie tez chodzic do alergologa. z obu przychodzi jestem zadowolona i obie byly na kase chorych. obecnie mamy normalnego lekarza pierwszgo kontaktu a do Domagalskiej chodzimy z powazniejszymi sprawami . Pozdrawiam wszystkie mamy.

bARDZO DOBRY, KOMPETENTNY LEKARZ. BADANIE MOJEGO DZIECKA BYŁO DOKŁADNE I SZCZEGÓŁOWE, W NICZYM NIE PRZYPOMINAŁO BADAŃ "TAŚMOWYCH" W PRZYCHODNI

drogi lekarz ale dobry polecam. chociaż pani doktor mogłaby być milsza i weselsza

Moje zdanie na temat tej pani jest jak najbardziej negatywne. Owszem bardzo miła pani, ma podejście do dzieci i chodziłam do niej i owszem ale... Kiedy moje dziecko zachorowało pojechałam do pani doktor, prze0isała dziecku antybiotyk (nie twierdzę, że zły, ale widać nie trafiony). i Nie było by w tym nic złego gdyby szybko albo zmieniła anybiotyk albo inaczej kontynuowała leczenie. Kiedy po czterech dniach dziecko z gorączką na antybiotyku nadal ma zażywać ten sam antybiotyk jest dla mnie nie do zrozumienia, i nie koniec. Doprosiłam się w końcu o ...

Moje zdanie na temat tej pani jest jak najbardziej negatywne.
Kiedy moje dziecko zachorowało pojechałam do pani doktor, prze0isała dziecku antybiotyk (nie twierdzę, że zły, ale widać nie trafiony). i Nie było by w tym nic złego gdyby szybko albo zmieniła anybiotyk albo inaczej kontynuowała leczenie. Kiedy po czterech dniach dziecko z gorączką na antybiotyku nadal ma zażywać ten sam antybiotyk jest dla mnie nie do zrozumienia, i nie koniec. Doprosiłam się w końcu o opinię pani doktor co roić bo antybiotyk nie działa a dziecko w końcu dostało uczulenia, pani doktor powiedziała "proszę kontynuować antybiotyk i dać jej 2 tabletki encortonu (bez obejrzenia dziecka - nie miała czasu). Kiedy dziecko zaczęło "lecieć" z rąk pojechałam do szpitala i została tam tydzień bardzo mocno odwodniona a do tego jeszcze po wyjściu z tygodniową kuracją zastrzykową i z odosrzekolowym zapalniem płuc. dlatego bardzo dziękuję za takiego lekarza a wybór należy do rodziców.

bardzo polecam,mila,uprzejma.przede wszystkim doswiadczona zna sie na leczeniu dzieciaczkow.lekarz z powolania.

bardzo polecam,mila,uprzejma.przede wszystkim doswiadczona zna sie na leczeniu
dzieciaczkow.lekarz z powolania.

Miła owszem , ale choroba błędnie zdiagnozowana, leki zupełnie nie na ten rodziaj choroby, antybiotyk dany w zbyt dużej dawce. Osobiście nie polecam

Osobiście nie polecam

to wspaniala lekarka pod kazdym wzgledem doswiadczona potrafi zetelnie wytlumaczyc wszystko co dotyczy dziecka i jest w tym bardzo dokladna polecam wszystkim aby ze swoimi pociechami trafiali wlasnie w takie rece jak pani doktor z powazaniem