lek. dent. Maria Drewnicka

Szkoda,że pacjent przed zatwierdzeniem opini o lekarzu z którego usługi nie był zbyt zadowolony nie sprawdził komu tą zła opinie wystawia. Łatwo jest kogoś oczernić gorzej odkręcić problem.Drewnicka Maria.P.S.Jak już ma się odwagę o kimś pisać w inetnecie to nich ma się odwagę podpisać.

Bardzo boję się dentysty i przez długi czas nie mogłam znaleźć dobrego lekarza. Wizyta u Pani doktor jest bezbolesna i bezstresowa. Polecam wszystkim u których sama myśl o pójściu do dentysty wywołuje ogromny strach

Wizyta u Pani stomatolog długa, ale z efektu jestem średnio zadowolona. Pomimo tego Pani przemiła.

duże doświadczenie, łagodność a zarazem zdecydowanie w działaniu.

duże doświadczenie, łagodność a zarazem zdecydowanie w działaniu.