lekarz Maria Dubert-Guziak

2,7
2,2

dr Maria Dubert-Guziak pracuje w poradni Ri-Med przy ul. Rajdowej 8

dr Maria Dubert-Guziak pracuje w poradni Ri-Med przy ul. Rajdowej 8

To kobito po coś przyszła do takiej psychicznie niedorozwiniętej osoby??!! Czy wy ludzie czytać nie umiecie tylko w ciemno chodzicie do idiotów??!

Podzielam opinię innych, że jest to strasznie opryskliwa kobieta. Miałam przyjemność być raz na wizycie i powiedziałam nigdy więcej do tej kobiety nie pójdę. Wizyta trwała aż 2 minuty z czego tylko zajrzała w gardło i wypisała receptę. Na zwolnienie kręciła nosem i była bardzo nie miła. Pojechałam po wizycie do lekarza pracowego. Była to moja pierwsza wizyta jak i u dr Guziak. Ten lekarz przeprowadził ze mna wywiad aby dowiedzieć się więcej o mich przebytych chorobach i obecnym stanie zdrowia. Zbadał mnie i przepisał odpowiednie leki Był przy tym bardzo miły i uprzejmy. Z dr Guziak miałam kolejną nie przyjemną sytuację, gdy przyszłam do przychodni z dzieckiem 3 letnim w celu zdobycia informacji na temat szczepień odnośnie kleszczy. Pani z recepcji około 10 minut nie było i jak się pojawiła udzieliła mi nerwowo informacji (choć cennej) poczym wywiązała się ostrzejsza dyskusja na którą weszła dr Guziak i stwierdziła że młodzież dzisiejsza jest wyszczekana i że Pani z recepcji nie ma mi obowiązku udzielać takich informacji. Na co ja odpowiedziałam że gratuluję Pani "dr" etyki lekarskiej. Bo jako lekarz powinna pomóc, a raczej ma obowiązek a nie obrażac pacjentów i mówić że jeśli do niej by przyszedł taki pacjent jak ja to tylko by raz go przyjeła i nigdy więcej. Gratuluję podejścia do pacjenta i właśnie pani ":dr" wyszczekanej gęby. Z całym szacunkiem dla lekarzy i pacjentów jako matka 3 letniego dziecka nie polecam tej "dr" Guziak (pracuje w przychodni na ul Kusocińskiego ESKULAP retkinia)

Trafiona diagnoza w moim przypadku!!! Miła i sympatyczna wytłumaczyła mi dokładnie stan mojego zdrowia i leczenie. Polecam każdemu

Zdecydowanie NIE polecam doktor Marię Dubert-Guziak. Jest to przykład idealny niewłaściwej osoby na tak odpowiedzialnym stanowisku, jak stanowisko lekarza. Powiedzieć, że traktuje pacjentów przedniotowo, to jakby nie powiedzieć nic o tej osobie. Jest potwornie niemiła, brak jej elementarnego szacunku wobec ludzi. Ma pretensje do pacjentów przede wszytkim o to, że wogóle do niej przychodza. Proszę sobie wyobrazić, że wypisywanie zwolnienia przyprawia niezmiennym ubliżaniem i obwinianiem pacjenta w tym, że śmiał, nikczemny, swą chorobą sprawić, że właśnie musi wykonywać jeden ze swoich podstawowych obowiązków! Nie wspominając o tym, że przepisuje ten ...

Zdecydowanie NIE polecam doktor Marię Dubert-Guziak.
Powiedzieć, że traktuje pacjentów przedniotowo, to jakby nie powiedzieć nic o tej osobie. Jest potwornie niemiła, brak jej elementarnego szacunku wobec ludzi. Ma pretensje do pacjentów przede wszytkim o to, że wogóle do niej przychodza. Proszę sobie wyobrazić, że wypisywanie zwolnienia przyprawia niezmiennym ubliżaniem i obwinianiem pacjenta w tym, że śmiał, nikczemny, swą chorobą sprawić, że właśnie musi wykonywać jeden ze swoich podstawowych obowiązków! Nie wspominając o tym, że przepisuje ten sam zestaw leków czy to na infekcję, czy na bakterie. Nie muszę nawet wykupywać leków: dzięki temu, że na recepcie zawsze jest to samo, zgromadził się w domu już całkiem niezły zapas :/
Najgorsza w tym wszystkim jest postawa wspólpracowników oraz szefostwa tej osoby. Zrozumiała jest ich lojalność wobec koleżanki, ale litości!! Ludzie, gdzie nas zaprowadzi tolerancja otaczajacego nas chamstwa oraz niekompetencji? Czy lekarz nie jest po to, aby pomagac??