Maria Dubicka

Pani dr.Dubicka to doskonała lekarka, miła,, kompetentna z ogromną wiedzą, bardzo dobrze troszczy się o pacjentki., podejście naprawdę na wysokim poziomie. Za nim przepisze leki bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad co pozwala na wprowadzenie skutecznego leczenia. Dzięki Pani doktor mam wspaniałego syna. Serdecznie polecam , szczególnie prowadzenie ciąży.

Serdecznie polecam , szczególnie prowadzenie ciąży.

Nieuprzejma, Niedelikatna Nie odpowiada na pytania. Nie polecam. Wizytę oceniam bardzo negatywnie.

Nieuprzejma, Niedelikatna
Nie odpowiada na pytania.
Nie polecam.
Wizytę oceniam bardzo negatywnie.

Mam tylko dobre doświadczenia z Panią doktor… cierpliwie i dokładnie omawia moje sprawy… zawsze wykonuje badanie USG, to dzięki jej wsparciu urodził się mój syn… ja polecam

nieuprzejma, niedelikatna, jakby pracowała za karę. Nie umie się obchodzić z pacjentkami, naburmuszona, odpowiada na pytania niewyczerpująco, i od niechcenia.

Pani Doktor na początku nie robi najlepszego wrażenia ale jest bardzo konkretną osobą, robi / zleca konieczne badania i poświęca zarówno dużo czasu jak i uwagi pacjentce. Bardzo żałowałam, że nie jest ginekologiem - położnikiem gdy zaszłam w ciążę.

Do dr Dubickiej trafiłam w Lux-med w 3 miesiącu ciąży po tym, jak zaliczyłam kilku niekompetentnych ginekologów. Pani Maria zleca wszystkie potrzebne badania - a niestety nie jest to standard - wszystko omawia i tłumaczy. Bardzo sympatyczna, a jednocześnie rzeczowa lekarka - jestem bardzo zadowolona i spokojna o dalszy przebieg ciąży.

Polecam. Pani doktor zyskała moje zaufanie 100%.Warto pójść i sprawdzić....

Polecam. Pani doktor zyskała moje zaufanie 100%.Warto pójść i sprawdzić....

Pani doktor jest bardzo cierpliwą,rzeczową osobą.Plus za kompetencje i podejście do pacjenta.Bardzo polecam!

Wizytę w Luxmedzie w Warszawie u Pani Dubickiej oceniam bardzo negatywnie. Musiałam skorzystać z usług innej placówki.