Maria Dubicka

3,7
3,5
3,3
3,5

Pani Doktor na początku nie robi najlepszego wrażenia ale jest bardzo konkretną osobą, robi / zleca konieczne badania i poświęca zarówno dużo czasu jak i uwagi pacjentce. Bardzo żałowałam, że nie jest ginekologiem - położnikiem gdy zaszłam w ciążę.

Do dr Dubickiej trafiłam w Lux-med w 3 miesiącu ciąży po tym, jak zaliczyłam kilku niekompetentnych ginekologów. Pani Maria zleca wszystkie potrzebne badania - a niestety nie jest to standard - wszystko omawia i tłumaczy. Bardzo sympatyczna, a jednocześnie rzeczowa lekarka - jestem bardzo zadowolona i spokojna o dalszy przebieg ciąży.

nieuprzejma, niedelikatna, jakby pracowała za karę. Nie umie się obchodzić z pacjentkami, naburmuszona, odpowiada na pytania niewyczerpująco, i od niechcenia.

Polecam. Pani doktor zyskała moje zaufanie 100%.Warto pójść i sprawdzić....

Polecam. Pani doktor zyskała moje zaufanie 100%.Warto pójść i sprawdzić....

Pani doktor jest bardzo cierpliwą,rzeczową osobą.Plus za kompetencje i podejście do pacjenta.Bardzo polecam!

Wizytę w Luxmedzie w Warszawie u Pani Dubickiej oceniam bardzo negatywnie. Musiałam skorzystać z usług innej placówki.