1,4
1,5
1,3

Pani doktor zamiast zająć się moim stanem zdrowia zrobiła mi wykład na temat lekarzy rodzinnych, ich kompetencji i długich kolejek do nich. Na pytania czy mogę przyjmować konkretny lek karmiąc piersią odpowiedziała, że nie zna składu tego leku i mam sobie poczytać w ulotce co tam jest. A najlepiej to pójść do apteki i powiedzieć aby coś dali na daną dolegliwość. Strata czasu na wizytę u tej Pani doktor. O wyglądzie nie wspomnę. Nie wymagam nie wiadomo czego, ale użycie szczotki do włosów z rana i umycia butów pasowałoby. Drugi raz trafiłam na nią i mam nadzieję że ostatni.

Byłam na wizycie z 2-letnim synkiem. Zero zainteresowania stanem dziecka, nawet nie został osłuchany, z łaską sprawdziła mu gardełko. Niestety, już nie potrafiła stwierdzić czy to angina... Przepisała nam antybiotyk, ale nie umiała powiedzieć czy jest potrzebny... Decyzję o podaniu pozostawiła mi. Wizyta u niej to strata czasu, bo i tak muszę zapisać dziecko do kogoś KOMPETENTNEGO.

Przeczytałem uprzednie opinie....Pani doktor jest cudnym człowiekiem, perfekcyjnym Profesjonalistą , POLECAM, w mojej ocenie plus 6:)

Lekarz?! To jakieś kpiny. Chciałbym zobaczyć jej prawo wykonywania zawodu. Kto takie osoby w ogóle zatrudnia? Wygląd, obycie, zachowanie, kompetencje poniżej krytyki. Pacjenci mówili na nią "zielarka". Nie poleca, odradzam, przestrzegam!

Okropny babsztyl!!! Nie powinna leczyć ludzi ponieważ sama potrzebuje leczenia u dobrego psychiatry.

Nie polecam, pseudo lekarz. Weterynarz bardziej interesuje się swoimi pacjentami tak ta "pani" Wygląd jak z pod budki z piwem, nie wspominając o tym że chyba zapomniała się wykąpać od kilku dni. Nie mam pojęcia kto ją tam zatrudnił.

Osoba kompletnie nie jest zainteresowana pacjentem. Pyta podczas wizyty jakie mam ciśnienie, w czasie wizyty prowadzi prywatne rozmowy przez telefon. Zero badania, tak jest przynajmniej w Poradni Endokrynologicznej w Zambrowie. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza bo tak naprawdę nie wiem za co bierze pieniądze. Poza tym spóźnia się i nie chce pokazać pacjentowi wyników, mówi tylko "w normie" ale ile konkretnie nie chce powiedzieć. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem.

U tej pani byłam po raz pierwszy i ostatni. Przyjęła mnie, nie zaprosiwszy, bym usiadła - to upokarzające...

Moja pierwsza wizyta u pani doktor trwała niecałe 2 minuty, w trakcie których rozmawiała ona z obecną tam pielęgniarką o pogodzie i domowych sposobach na przeziębienie. W ogóle nie chciała słuchać, z czym do niej przyszłam, popatrzyła tylko na wynik TSH i powiedziała, że jestem zdrowa i lekarz rodzinny nie powinien wystawiać skierowania do specjalisty takim osobom jak ja. Dodała też, że przecież mogłam poczytać w Internecie czy wynik TSH jest prawidłowy, a nie zawracać jej głowę. Na wizytę czekałam 2 miesiące i nie dość, że straciłam czas, to jeszcze i skierowanie. Nie polecam, a wręcz odradzam wizytę u tej "lekarki".

OKROPNA KOBIETA, zero poszanowania dla pacjentów, wcale mnie nie zbadala, jakieś uwagi tylko o zachowaniu pacjentów przekazywana, naburmuszona, łaskę robi, że przyjmuje i to spóźniona godzinę przyjeżdża, wredny babsztyl, chamski, nie kulturalny, gdzie Ona te studia skończyła, a wygląd pożal się Boże ubrana jakby na pole szła, buty brudne w błocie aż wstyd, a fartuch lekarski to w ogóle nie wie co to. Idę w poniedziałek do NFZ skargę złożyć na tą Panią, mam nagranie jak nieustannie się zachowywala w stosunku do pacjentów.