Maria Dudzińska

Miałem aparat stały-polecam.Trochę szorstka ale bardzo fachowe podejście, cena podana na początku za całe leczenie, wystawia paragony, gwarancja na dwa lata po leczeniu. Efekty już po miesiącu noszenia było widać, całe leczenie jak podała trwało 1.5-2. lata.

Zdecydowanie polecam usługę ortodontyczną! Pani doktor konkretna, wszystko wytłumaczyła, przedstawiła metody leczenia dopasowała najlepszy wariant, już po miesiącu zdecydowane efekty. No i co najważniejsze nie naciąga. Koszty przedstawione na samym początku. Podpisana umowa.