Maria Elżbieta Pełka

Neurolog

Skandal w ogóle zatrudniać takiego niby specjalistę. Pacjent z silnym bólem i drętwieniem ręki, skierowany pilnie - pani lekarz stwierdziła żeby przestał pracować (zwolnił się z pracy) to go nie będzie bolało, nie chciała szukać przyczyny bólu, nie zgodziła się na żadną formę rehabilitacji, nie postawiła diagnozy ani nie zamierzała nawet dociekać skąd ból i drętwienie... na pytanie o leki przeciwbólowe odpowiedziała: "proszę sobie brać co pan uważa". I my płacimy na takich z naszych podatków...

Ta Pani ewidentnie przychodzi do pracy wysiedzieć jakoś te kilka godzin i do domu. Byle odj...ać i żeby kasa na konto wpłynęła. W niczym mi nie pomogła. O rezonansie pomarzyć jedynie mogę. Na pytanie o rehabilitację stwierdziła, że tak długo się czeka, że przestanie mnie samo boleć. A na zdjęciu RTG są widoczne nieprawidłowości. (Bolą mnie plecy i mam kłucia w klatce piersiowej) Jedyne co mi doradziła to żebym jak najmniej dźwigał, podnosił ciężkie rzeczy na wyprostowanym kręgosłupie i oglądał tv na leżąco. Takie rzeczy to półgłówek wie bez wizyty ...

W niczym mi nie pomogła.
O rezonansie pomarzyć jedynie mogę.
A na zdjęciu RTG są widoczne nieprawidłowości.
(Bolą mnie plecy i mam kłucia w klatce piersiowej)
Takie rzeczy to półgłówek wie bez wizyty u lekarza.
Super diagnoza Pani Doktor!

byłam u tej Pani , zostałam skierowana do Neurologa od mojego lekarza rodzinnego na wizyte czekałam pół roku tylko po to aby dowiedzieć się że kręgosłup mnie boli bo musi mnie boleć i że nie jest w stanie mi pomóc, pomijając fakt że byłam 5 w kolejce a pacjent nawet starsi ludzie 60+ wychodzili z gabinetu średnio po 4 minutach wiec ja pytam JAK TO MOŻLIWE że w ciągu 4 minut starsza osoba rozebrała sie została zbadana i ponownie sie ubrała? skoro mi samej ubranie i rozebranie zajeło 5 minut ze względu na właśnie chory kręgosłup?! Już nie wspomnę o fakcie że "Pani Doktor" nawet nie pofatygowała sie aby zobaczyc moje zdjęcia z RTG zaraz skończę 22 lata a zaczynam sie martwić czy za pół roku bede chodzić. NO ale kręgosłup mnie boli bo musi mnie boleć... NIE POLECAM , UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ!!

Nie polecam. Nie mila gburowata pani. Nie da powiedziec slowa a jak się cos powie to potrafi zadrwić w twarz.

Byłam u Pani doktor raz i więcej nie pójdę. Niemiła, niekompetentna, nawet nie odtworzyła płyty, żeby zobaczyć zdjęcia RTG. Potraktowała mnie na zasadzie, młoda jesteś choruj. Nie polecam

Byłam u tej Pani Doktor tylko raz i nigdy więcej się do niej nie wybiorę. Mam bardzo silne, przewlekłe bóle głowy. Przyniosłam ze sobą na wizytę wyniki badań EEG (wyniki były bardzo złe). Pani Doktor w ogóle ich nie chciała przeczytać a z gabinetu wyszłam z receptą na tabletki od bólu głowy i zaleceniem Pan Doktor żeby w razie kolejnego bólu głowy wziąć tabletkę przeciwbólową.... Jestem w trakcie szukania nowego lekarza.

Byłam dziś u Pani doktor ze skierowaniem pilne. Mam problemy hormonalne związane z przysadką. Powoduje to u mnie nadmierną nadwagę. Pani doktor nawet nie zapytała o to jaka może byc przyczyna mojej nadwagi tylko stwierdziła, że się obżeram.Jako Pani doktor,jest osobą nie kompetentna, ponieważ nie wysłuchała mnie a oceniła i wydrwiła. Pani doktor pokazała swoją inteligencje i wiedzę. Można pogratulowac takiego prostackiego zachowania i podejścia do swojego zawodu który wykonuje. Nikomu nie polecam takiego fachowca. Pozdrawiam