Maria Fajt

Mając troje dzieci spotkałam się z wieloma lekarzami (również w szpitalu). Nigdzie moje dzieci nie były tak dokładnie badane pod każdym względem. Bardzo dziękuję

Mając troje dzieci spotkałam się z wieloma lekarzami (również w szpitalu).
Nigdzie moje dzieci nie były tak dokładnie badane pod każdym względem.
Bardzo dziękuję

Prawdziwy lekarz z powołania,który czyta wręcz choroby z dziecka jak z kartki. Trafiliśmy z córeczką,która od 5 dni gorączkowała.Wcześniej badali ją 3 lekarze,którzy stwierdzili,że osłuchowo wszystko w porządku,tylko przeziębiona.Dopiero Pani Doktor zdiagnozowała zapalenie oskrzeli i płuc.Dodatkowo wskazała inne dolegliwości,na które żaden lekarz nie zwracał uwagi. Nigdy nie widziałam tak rzetelnego i fachowego badania. Poza tym to bardzo ciepły,miły i cierpliwy Człowiek.

Doskonały lekarz, spokojna, cierpliwa, uśmiechnięta a przede wszystkim kompetentna. Bardzo dokładnie zbadała moją córcię, postawiła diagnozę i przepisała leki za przystępną cenę. Warto było jechać 60 km i czekać w kolejce aby zobaczyć uśmiech na ustach mojego dziecka. Dziękuję

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Miałam poważny problem z 5 letnim synkiem, męczył go duszący, suchy, uporczywy kaszel szczególnie po nocach. Szukaliśmy pomocy u kilku lekarzy i był leczony ponad 1,5 roku i powiedziano że to jest zapalenie zatok i nadreaktywność oskrzeli. Każdy z lekarzy niby wiedział co mu dolega a nie potrafił pomóc. Dziecko miało różne inchalacje, wziewki i ŻADNEGO REZULTATU. Zdesperowani i wykończeni nocnymi dusznościami dziecka pojechaliśmy do Pani Doktor Fajt. Wizyta trwała 1 godz., ale Pani Doktor chyba nic nie przeoczyła. Obejrzała dziecko od stóp do głów i powiedziała mi dużo nowych rzeczy, których inni lekarze nie widzieli. stwierdziła u syna skoliozę, a jeżdziliśmy do Lublina od 2 lat do ortopedy żeby leczyć koślawe stopy i on nic nie widział, a ONA na pierwszej wizycie spostrzegła. Dała leki na kaszel i jak ręką odjął. Dziecko już miesiąc nie kaszle jestem bardzo zadowolona.
TO JEST DOKTOR Z POWOŁANIA, DLA KTÓREGO NAPRAWDĘ LICZY SIĘ ZDROWIE PACJENTA, a nie pieniądze. BARDZO PANI DZIĘKUJĘ

pojechałam do pani doktor z 3 miesięczną córką, która miała problem z zaparciami. dwa dni przed wizyta dziecko zaczęło kasłać, jednak pediatra, która je obejrzała stwierdziła, że to nic takiego- płuca i oskrzela są czyste, pani dr Fajt zbadała dziecko neurologicznie. jest to badanie dosyć nieprzyjemnie, więc córka się mocno popłakała. tuż po tym badaniu dr przeszła do badania laryngologicznego, trochę to mnie zdziwiło, żeby osłuchiwać płaczące wciąż dziecko, ale stwierdziła, że to nie ja jestem lekarzem. no i diagnoza: mocne zapalenie oskrzeli i skierowanie do szpitala. chcąc niechcac udaliśmy się do szpitala, gdzie przyjmujący nas lekarz stwierdził, że na jego "oko" i słuch żadnego zapalenia nie ma, ale dla pewności zostawi nas na oddziale, żeby wykonać badania, ostatecznie diagnoza pani Fajt nie potwierdziła się. za to my spędziliśmy 3 dni w szpitalu, a mała miała niepotrzebne rtg. oszczędziłoby to stresu i nam i dziecku. a wystarczyło najpierw dziecko osłuchać, a później zrobić badanie neurologiczne. wydaje mi się, ze lekarz z takim doświadczeniem powinien lepiej stawiać diagnozy.

Polecam gorąco Złota Kobieta, bardzo dobry kontakt i celna diagnoza. Wytłumaczy rzeczy których lekarz rodzinny się nie podejmuje z braku czasu a często wiedzy

Gorąco Polecam. Jeździłam z synkiem do różnych specjalistów (profesorów),każdy leczył od siebie. A Pani doktor Fajt dokładnie obejrzała synka (ok.1 godzina) i stwierdziła alergię mimo negatywnych testów. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, zbadała synka od stóp do głów. Wiele rzeczy rozjaśniło się i miało logiczne powiązanie. Karze do siebie dzwonić i informować o postępach w leczeniu. NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAK PRZYJAZNEGO LEKARZA. Polecam Panią doktor dla matek, które są wyczerpane chorobami swoich dzieci.

Lekarz może i dobry ale ja i nasze maleństwo wolimy Panią doktor Orłową to bardzo dobry lekarz ma wspaniały kontakt z dziećmi oraz rodzicami naprawdę polecam.

Lekarz może i dobry ale ja i nasze maleństwo wolimy Panią

Może jest to dobry lekarz,ale niestety nie było mi dane to sprawdzić...Pojechałam tam z kilkumiesięcznym dzieckiem 50 km w jedną stronę, okazało się, że ma dopiero wchodzić pacjent sprzed półtorej godziny przed nami!O zgrozo! Czekaliśmy 2 godziny!Przed nami było jeszcze 3 pacjentów, każdego pacjenta przyjmuje średnio przez 30-40min,więc łatwe sobie wyliczyć,ile jeszcze musielibyśmy czekać!Dzieci płaczą,denerwują się,chcą spać,zero warunków w poczekalni,nie ma przewijaka nawet!Wróciliśmy z powrotem do domu z niczym kolejne 50km,bo nie sposób tyle czasu czekać z tak małym dzieckiem!Pani doktor zapisuje 4 osoby na godzinę,przyjmuje teoretycznie 15-18,byliśmy na liście 13!Paranoja,jak można tak traktować takich małych pacjentów!!!Przed nami byli państwo z 5tyg. maleństwem,czekali 1,5 godziny!Płakało,kwiliło,w poczekalni ukrop,piec grzeje na cały regulator,na zewnątrz prawie 20 stopni!Paranoja, powtarzam paranoja!Nie ma chyba się kto zająć tą sprawą, takim niepoważnym traktowaniem pacjenta!Pani doktor chce zarobić jak najwięcej,przyjąć jak najwięcej dzieci,zbadać je bardzo dokładnie i przeprowadzić wywiad,ale tak się nie da,albo jedno albo drugie,zapisuje na maksa, wbrew logice i każe im tak czekać!Jestem strasznie zbulwersowana, jeszcze nigdy żaden lekarz tak nie potraktował ani mnie ani mojego dziecka!

SOLIDNY LEKARZ JAKICH W DZISIEJSZYCH CZASACH MAŁO

SOLIDNY LEKARZ JAKICH W DZISIEJSZYCH CZASACH MAŁO