lekarz Maria Filipowicz

Endokrynolog

Lekarka jak dla mnie kompletnie nieumiejętna. Lubi bawić się w eksperymenty z pacjentami. Leczyła mnie przez blisko 3 lata na niedoczynność tarczycy. I przez te prawie 3 lata nie umiała ustalić jednej dawki tylko co miesiąc naciągała na wizytę, pobranie (badanie TSH) i obowiązkowo recepta. Nie pytała czy potrzebuję, tylko wciskała. Dodatkowo nie ma podejścia do pacjenta - niekontaktowa; nie informuje pacjentów o niczym, wklepuje tylko do komputera ciągle, na każde pytanie reaguje niemile i przeważnie odpowiedzią "zobaczymy na następnej wizycie." Na koniec jak powiedziałam, że skonsultuję moje leczenie z innym lekarzem, rozgadała się, aby mnie zatrzymać u siebie. Odpowiadała na każde pytanie wtedy.
Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że nie mam żadnej niedoczynności tarczycy, tylko bardzo duży niedobór witaminy D3. Ale tego badania przez blisko 3 lata ani razu nie zleciła, bo leczyła wyimagowaną przez siebie tarczycę. Teraz mam strasznie rozchwianą gospodarkę hormonalną i staram się wrócić do siebie.
Nigdy więcej takich lekarzy! Nie polecam!

Bardzo polecam panią doktor, która ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia chorobę. Dodam jeszcze, że to nie była jedyna pani endokrynolog na którą trafiłam, ale dodam, że do poprzedniej już nie wrócę.

Doktor Filipowicz to niezwykle pomocna kobieta. Jestem stałym pacjentem doktor od kilku lat, zanim rozpoczęła pracę w Luxmedzie przyjmowała w ramach NFZ w szpitalu. To co imponuje mi u tej lekarki, to identyczny sposób traktowania pacjenta prywatnego i funduszowego. Dr Filipowicz poświęca dużo czasu na wizycie, zleca różne badania gdy tylko zauważy niepokojący objaw. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Udałem się do Pani doktor, bo wiedziałam,że coś jest nie tak , gdy wszedłem do gabinetu od razu Pani zyskała moje uznanie, uśmiechnięta, Miła i sympatyczna.Do tego zaleciła mi badania, przeprowadziła ze mną profesjonalnie wywiad i oczywiście leczenie , od razu dobrze dobrane bez pomyłek.