lekarz Maria Filipowicz

Endokrynolog

2,6
2,5

Endokrynolog który odmawia leczenia mężczyzn. Sadzą pacjenta 2 metry od siebie na krześle jak Stasi w pokoju przesłuchań. Efekt taki, że nic człowiek nie rozumie bo siedzi daleko od lekarza. Przegląda dokumentację medyczną oraz zleca badanie cukru, który nie ma związku z chorobą oraz nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego to badanie zleca. Lekarz nie wykonał absolutnie żadnych czynności aby zbadać pacjenta. Wykonał osłuchanie płuc, nie zmierzył nawet ciśnienia. Na sam koniec wypisał leki gdzie nie sprawdził ilości ampułek w opakowaniu i w związku z tym brakuje leków na 2 tygodnie. Mizoandria, pogarda i brak profesjonalizmu. Do tego braki w wiedzy. Lekarz zgłoszony do NIL oraz sytuacja opisana dla managementu LuxMed.

Lekarz który nie słucha pacjenta, zawsze spóżniona i chce jak najszybciej zakończyć wizytę, niemiła, niekontaktowa - okropna. Najgorszy lekarz w LUXMEDZIE.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Kobieta pracuje w luxmed i obrzydziła mi cała placówkę. Jest bardzo opryskliwa, wredna, wyniosła i chamska. Nikomu nie życzę takiego lekarza. Wyszłam tak zdenerwowana z wizyty ze przez godzinę nie mogłam dojść do siebie - jej teksty i gesty są karygodne. Nie ma podejścia do pacjenta,nie informuje o niczym, wklepuje tylko do komputera ciągle, na każde pytanie reaguje niemile Nigdy więcej wizyty u tej kobiety.

Nigdy więcej wizyty u tej kobiety.

Lekarka jak dla mnie kompletnie nieumiejętna. Lubi bawić się w eksperymenty z pacjentami. Leczyła mnie przez blisko 3 lata na niedoczynność tarczycy. I przez te prawie 3 lata nie umiała ustalić jednej dawki tylko co miesiąc naciągała na wizytę, pobranie (badanie TSH) i obowiązkowo recepta. Nie pytała czy potrzebuję, tylko wciskała. Dodatkowo nie ma podejścia do pacjenta - niekontaktowa; nie informuje pacjentów o niczym, wklepuje tylko do komputera ciągle, na każde pytanie reaguje niemile i przeważnie odpowiedzią "zobaczymy na następnej wizycie." Na koniec jak powiedziałam, że skonsultuję moje leczenie z innym lekarzem, rozgadała się, aby mnie zatrzymać u siebie. Odpowiadała na każde pytanie wtedy.
Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że nie mam żadnej niedoczynności tarczycy, tylko bardzo duży niedobór witaminy D3. Ale tego badania przez blisko 3 lata ani razu nie zleciła, bo leczyła wyimagowaną przez siebie tarczycę. Teraz mam strasznie rozchwianą gospodarkę hormonalną i staram się wrócić do siebie.
Nigdy więcej takich lekarzy! Nie polecam!

Bardzo polecam panią doktor, która ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia chorobę. Dodam jeszcze, że to nie była jedyna pani endokrynolog na którą trafiłam, ale dodam, że do poprzedniej już nie wrócę.

Doktor Filipowicz to niezwykle pomocna kobieta. Jestem stałym pacjentem doktor od kilku lat, zanim rozpoczęła pracę w Luxmedzie przyjmowała w ramach NFZ w szpitalu. To co imponuje mi u tej lekarki, to identyczny sposób traktowania pacjenta prywatnego i funduszowego. Dr Filipowicz poświęca dużo czasu na wizycie, zleca różne badania gdy tylko zauważy niepokojący objaw. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Udałem się do Pani doktor, bo wiedziałam,że coś jest nie tak , gdy wszedłem do gabinetu od razu Pani zyskała moje uznanie, uśmiechnięta, Miła i sympatyczna.Do tego zaleciła mi badania, przeprowadziła ze mną profesjonalnie wywiad i oczywiście leczenie , od razu dobrze dobrane bez pomyłek.