lekarz Maria Forc-Biała

Internista, Kardiolog

Jestem pod opieką dr Forc ok.40 lat.Żyję i mam się dobrze.Chodząca dobroć!!

Jestem pod opieką dr Forc ok.40 lat.Żyję i mam się dobrze.Chodząca dobroć!!

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko. Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że już sama wizyta u pani doktor ma właściwości terapeutyczne i lecznicze. Sylwester S.

Wspanialy lekarz, kompetencje oraz fachowosc niepodwazalna, ale przede wszystkim...bardzo wysoka kultura osobista, zyczliwa, mila i zawsze usmiechnieta , wzbudzajaca zaufanie schorowanych pacjentow. Pomimo ogromu obowiazkow zawsze znajdujaca czas dla kazdej chorej osoby znjadujacej sie na oddziale. Jozef Bakalarz

Jozef Bakalarz

Wciąż poszukujesz "Internista Kielce"?

Szpital Dziecięcy
Kielce
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce