dr Maria Gajewska

Ginekolog

Po wielu pseudo ginekologów ze Złotowa i okolic trafiłam wreszcie do Pani doktor Gajewskiej. Nie wierzyłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze, uprzejma, dokładnie wszystko wytłumaczyła i zajęła się każdym moim problemem. W gabinecie spędziłam u niej dobre 40 minut na wizycie i nie poganiała bo następna pacjentka.. Zrobiła bardzo dokładne badania jak nigdy przed nie miałam. Wyszłam od Pani z ogromną ulgą, że w końcu nie jestem sama i jestem pod dobrą opieką. To najlepszy ginekolog! Pozdrawiam serdecznie i życzę długich spokojnych lat pracy bo jest Pani naprawdę jedynym lekarzem z powołania jakiego znam :) :)

Polecam wszystkim Panią Doktor. Jest to mój pierwszy ginekolog, aktualnie prowadzi moją ciąże. pani doktor to przemiła i kompetentna osoba. Zleca dużo badań a wizyta nie trwa 2 minuty. Polecam.

Świetny fachowiec. Empatyczna, kompetentna, cierpliwa i profesjonalna. Bardzo dba o SWOJE pacjentki. Czuć wyraźną różnicę w traktowaniu pacjentek w szpitalu. Leczę się u niej od lat prywatnie, leżąc na oddziale pilskiego szpitala, widać było, które pacjentki leczą się u niej a które nie.

sUPER lekarz , sympatyczna mila ,zna sie na tym co robi ... swietnie przeprowadzila moja ciaze .. chodzac do pani doktor bylam spokojna i wiedzialam ze moj dzidzius jest pod nalepsza opieka .. jak najbardziej polecam !!!!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam Panią dr. Wrażliwa, przemiła, ematyczna i kompetentna osoba. Będąc w ciąży dojeżdżam do Pani dr 100 km. Nie zrezygnuje z niej! Polecam wszystkim pacjentkom.

Polecam panią doktor, badania i wizyty w miłej atmosferze. Pani doktor jest kompetentna i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Nie przepisuje leku bez upewnienia się badaniami, że on nie zaszkodzi.

zdecydowanie odradzam!jeśli chcecie normalnie urodzić to na pewno nie u tej pani!pani dr nie zauważyła że mogę mieć problemy przy porodzie ze względu na moją budowę(co od razu stwierdziła położna przy porodzie!)nie zaleciła cesarki(chociaż była wtedy na oddziale)aż moje dziecko musiała wyciągać przez vacum a położna mi na brzuchu wyciskała dziecko!!(a wystarczyło podjąć decyzje o cesarce,ale pani dr się już nie chciało bo miała długi dyżur-weekend!)całe szczęście dziecko urodziło się zdrowe!ale tego co przeżyliśmy z mężem nigdy nie zapomnę i nigdy też ta kobieta nie będzie prowadziła mojej ciąży!!nie wspominając o tym że na początku nawet nie rozpoznała ciąży tylko torbiel!stanowczo nie!!

W trakcie ciąży zmieniłam lekarza właśnie na panią doktor i dopiero wtedy poczułam się w pełni bezpiecznie. Podczas wizyt dr Gajewska cierpliwie tłumaczyła i rozwiewała moje wszelkie wątpliwości oraz wytrzymywała to, że byłam niełatwą pacjentką Dzięki niej mój synek pojawił się bezpiecznie na świecie. Polecam

Dzięki niej mój synek pojawił się bezpiecznie na świecie. Polecam

Rewelacja !!! Pani Gajewska pomogła mi zajść w ciąże w czasie krótszym niz 3 mce , bez dodatkowych badan wymyslanych non stop przez Jaskolskiego...Czujnie i empatycznie prowadzi moja ciąze i ma na uwadze stan portfela pacjenta. Proponuje rózne rozwiazania , tłumaczy kwestie i jest bardzo delikatna i uprzejma ! Super lekarz , swietna kobieta ! Polecam z całego serca !!!

Przede wszystkim cudowny człowiek. Pani doktor Gajewska kojarzy mi się z najpiękniejszymi chwilami jakie przeżyłam w życiu. Pragnę serdecznie podziękować Pani doktor za opiekę i pomoc w przyjsciu na świat moich dzieci.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Piła"?

Złota 11b

Andrzej Przybylski