lekarz Maria Garbus

1,4

Najgorsza pani doktor jaką spotkałem w życiu. Zostałem potraktowany bez żadnego szacunku i jak śmieć. Pani się wydaje, że jest wszechwiedząca i stwierdziła, że pierwszy raz słyszy o podwyższonym tętnie z powodu stresu, gdzie wcześniej każdy inny lekarz to rozumiał i nie miał zastrzeżeń.

Brak komunikacji , traktuje pacjenta jak rzecz. Nie mierząc ciśnienia , stwierdza że jeśli jest podwyższone to wina pielęgniarki która to ciśnienie mierzyła. Po godzinie ciśnienie w normie, nie przyjmuje do wiadomości. Pyskuje. Uwaga badania okresowe bezpodstawnie podbija na pół roku.

Tragedia! Ta Pani nie nadaje się do leczenia muchy. Pani Doktor myśli że jest najlepsza, zero empatii i nic dziwnego że nie ma pacjentów hee. Pani nie jest kompetentna, stwierdzona choroba kilka lat temu, a Pani myśli że ktoś do niej przyszedł posciemniac. Gdzie jest kierownik lub dytektor przychodni? To raz dwa, jeśli ta Pani nadal będzie tak postępować z pacjentami to trafi kiedyś na kogoś kto jej powie kilka "miłych słów". Tu to powinien wjechać Rzecznik Praw Pacjenta! Nie pozdrawiam tej oto kobiety!

Pani doktor notorycznie spóźnia się z przyjmowaniem pacjentów. Niejednokrotnie jest to spowodowane piciem kawy z córką która pracuje w tym samym ośrodku. Gdy już z łaską przyjmuje pacjentów stara się pokazać że to ona jest królową tego ośrodka. Pacjent nie ma prawa dyskutowania z tą panią. Bardzo źle oceniam prace tej osoby.

Najgorsza lekarka z jaką miałam do czynienia w ciągu całego ŻYCIA. Nieomylna, za dziecka nie rozpoznała u mnie zapalenia oskrzeli. W czasie pandemii bada pacjentów z drugiego końca gabinetu.

Własnie czekam na badania okresowe..a jak co roku od 8lat a nasza Pani doktor wszystkich ponownie zaskoczyła spóźnia sie :) i nie wiadomo kiedy będzie. Ktoś się może zainteresuje jej pracą?

Wiecznie spóźniona, nieprzyjemna pani doktor której wydaje się że jest Bogiem. Tarakuje pacjenta z góry. Daje ewidentnie odczuć że ona jest najważniejsza a ja jako pacjent mam się nie odzywać. Nie polecam!!!