lekarz Maria Gradowska

Alergolog, Pediatra

Świetne podejście, a co najważniejsze po leczeniu u Pani Doktor czuję się zdecydowanie lepiej. Bardzo dobrze dopasowane leki.

Witam :) Pani Doktor leczyła moją córke pod kątem pediatrycznym w wieku niemowlęcym a pózniej pod kątem alergologicznym .proszę mi wierzyć dusza człowiek jako osoba a jako lekarz godny polecenia .Byłam osoba panikującą jak kazda młoda matka zawsze potrafila mnie uspokoic i wyleczyć dziecko . tak że bardzo polecam :)

Pani doktor pomimo sugestii odn. możliwości uczulenia pokarmowego, zrobiła test na pyłki. Gdy badanie nic nie wykazało pani doktor stwierdziła, że dziecku nic nie jest i musiała mieć podkładkę dla NFZ.

Po raz pierwszy byłam u Pani Doktor i dawno nie miałam tak kompleksowej 'obsługi'. Świetny lekarz, bardzo uprzejmy, dokładna analiza stanu zdrowia pacjenta, chorób od najmłodszych lat. Tego samego dnia kilka badań, wskazówki na dalsze leczenie. Profesjonalizm + życzliwość, polecam :)

gdy zapisałam sie do alergologa sprawdziłam opinie o pani doktor i pomyslalam ze w koncu ktoś mi pomoze... niestety zawiodłam sie. sama postawa ze lekarz rozwala sie na krześle mówi o lekarzu,teraz juz wiem ze zmarnowałam czas na te wizyty. pani doktor nie pomogla i miałam wrażenie ze nie słucha... <<<<<<<NIE POLECAM>>>>>>>>

<<<<<<<NIE POLECAM>>>>>>>>

polecam. pani doktor mila i kompetetna. zna sie na rzeczy

polecam. pani doktor mila i kompetetna. zna sie na rzeczy

jak najbardziej polecam Panią Doktor, trafiłam na Panią Doktor przypadkowo,ale nigdy diagnoza nie okazała się przypadkowa- zawsze trafiona, więc umawiam się z moimi dziećmi kiedy chorują, jest przemiła, dokładnie bada dziecko, obserwuje, wytłumaczy

Kobieta ok...miła, sympatyczna,znająca się na rzeczy. Po drugiej wizycie wykryła uczulenie...polecam

bardzo dobry alergolog. Serdecznie Polecam

bardzo dobry alergolog. Serdecznie Polecam

Co prawda byłam dopiero na pierwszej wizycie z moim rocznym synkiem, ale Pani doktor wzbudziła już moje zaufanie. Jest bardzo dokładna w badaniu i wywiadzie.