lek. dent. Maria Grygielewicz-Sikorska

Zabiegi praktycznie bezbolesne, przeprowadzone sprawnie i dokładnie, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Zainteresowanie pacjentem, a także poziom usług jak i kultura osobista godne polecenia!

Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, bezboleśnie i sprawnie. Proces leczenia został szczegółowo omówiony.

Super stomatolog. Udało się uratować ząb mimo, że wielu dentystów rozkładało ręce że nic się nie da zrobić. Dziękuję!

Indywidualne podejście do pacjenta. Ratowała mi zęby w dość ciężkim stanie, jednocześnie niwelując mój paniczny strach przed borowaniem.

Bardzo miła i uczciwa pani doktor. Zaimponowała mi bardzo profesjonalnym stosunkiem do pacjenta. Rzadko można spotkać tak przyjazne podejście do pacjenta.

Polecam! Świetne podejście do pacjenta. Miła i przyjazna atmosfera. Moja córeczka i ja jesteśmy bardzo zadowolone po wizycie u Pani doktor.

Leczenie jest bezbolesne, profesjonalne i przebiega w miłej atmosferze. Zanim trafiłam do Pani Doktor, omijałam stomatologów szerokim łukiem, a tutaj nie mam żadnych obaw i stresu.

Anioł nie kobieta :) To co zrobiła Pani doktor jest nie do opisania. Panicznie bałem się dentysty, ale po pierwszej wizycie na kolejne wracam już z uśmiechem.

Bardzo polecam tę lekarkę. Miła, empatyczna, leczy bez bólu, dosłownie. Z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zadbała o to, żebym czuła się komfortowo

Bardzo miły i sympatyczny personel. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy przez Panią stomatolog. Nawet mając wielki strach z dzieciństwa do dentystów udało się zespołowi sprawić, że na każdą wizytę przychodzę z wielką chęcią. Polecam wszystkim!