Wspaniały lekarz. Z powołaniem, ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Mało już takich lekarzy jest. W 100% polecam

Bardzo polecam, Pani Doktor uratowała życie mojemu tacie swoją szybką i trafną diagnozą. Dziękuje ogromnie

Dłuża kolejka, opryskliwa Pani lekarz. Medycyna pracy dla niej to jak neurochirurgia a nie wypisanie papierka czy u tego samego pracodawcy mogę pracowac już 10 rok.

Wspaniały lekarz z prawdziwym powołaniem. Pani Doktor jest świetnym diagnostą i potrafi znaleźć przyczynę istniejącego problemu i skutecznie ją wyleczyć, a wcześniej chodziłem po wielu lekarzach, a nikt nie potrafił zdiagozować mojego schorzenia. Dziękuje bardzo Pani Doktor

Najlepszy lekarz internista w Bielsku-Białej!! Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor i pomogło mi nie raz przez te wszystkie lata. Cała rodzina się u Pani leczy. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim też wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem. Proszę się nie przejmować tymi opiniami napisanymi przez oszołomów z internetu. Jeżeli ktoś jest faktycznie Pani pacjentem to nie dałby nigdy opinii mniejszej niż 5.

Śmieszne opinie, pustych ludzi. Pani doktor zbiera negatywne opinie bo jedyne co zrobiła to przestrzegała obecnie obowiązującego prawa :) z drugiej strony czego się spodziewać po sympatykach Grzegorza Brauna.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiele podkreślam wiele razy Pani Doktor udzieliła nam bardzo fachowej medycznej pomocy. Ogromna wiedza medyczna, wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta poprostu ANIOŁ . Polecam z całego serducha.

zdecydowanie polecam; bardzo "zdrowe" podejście do rzeczywistości, szkoda, że takich ludzi coraz mniej

Kompetentna i życzliwa Pani Doktor. Zawsze uśmiechnięta. Nie stwarza dystansu. Świetny kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pani Marii Gwinner czyś zdrowy czy chory.😊 Lekarz z powołania.

Panią doktor mogę polecić z całego serca. Posiada naprawdę bardzo dużą wiedzę medyczną a do pacjenta podchodzi z wielką sympatią,troską i zrozumieniem.