lekarz Maria Hałat-Szafran

Diabetolog

2,5
2,5

oceniam pania doktor jako pediatre. Jej podejscie do pacjenta zalezy od poczucia humoru, rodzicow traktuje jak male dzieci czasami wrecz lekcewazaco, nie zaszkodzila zadnemu z moich dzieci mimo to swoim podejsciem zrazila nas do sibie

Pani Doktor od kilku lat opiekuje się moimi dziećmi i zawsze diagnozy były trafne, a leczenie przebiegało szybko i bez komplikacji. Polecam.

Nie wiem gdzie ta kobieta robil kwalifikacje....

Nie wiem gdzie ta kobieta robil kwalifikacje....

Wiem,z e ocena moze wydac sie bardzo surowa, lecz tak niekompetentnej osoby dlugo by szukac, jej diagnoza okazala sie bledna i gdyby nie konsultacja z innymi lekarzami bylaby tragedia. Ponadto wyrok oznajmila jak kat, zero podejscia psychologicznego, uwazajcie na tego lekarza.