Maria Hampel

Gastrolog

Miałam życiowe szczęście trafić na wspaniałą Panią doktor poprzez wspaniałego Pana dr Janusza Łapińskiego. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wielkich specjalistów z ogromnym zakresem wiedzy, wspaniałym i kompleksowym podejściem do pacjenta, wielkim sercu i oddaniu. Dzięki kochanej Pani dr Hampel już trzeci rok nie muszę przyjmować leków na obniżenie ciśnienia. Chociaż nie ta choroba była przyczyną mojego pobytu w szpitalu, czuję do dzisiaj, że Pani dr uratowała mi życie. Wcześniej żegnałam się w myślach z życiem, gdy wielokrotnie pogotowie woziło mnie na Brochów, a tam lekarze krzyczeli, ze uroiłam sobie nadciśnienie i wysyłali mnie do psychiatry wypuszczając do domu z ciśnieniem 230/130 (co mogło być przyczyną powstania żylaków w przełyku - wcześniej dwukrotne badania gastroskopii nie wykazywały żylaków). Jako niskociśnieniowiec przy takim ciśnieniu nie mogłam nawet chodzić czy wyraźnie mówić. Już po pierwszym spotkaniu z dr Łapińskim i dr Hampel wiedziałam, ze jestem pod najlepszą opieką. Cała załoga szpitala na oddziale Gastrologii zasługuje na najwyższe uznanie.

Pani doktor jest przesympatyczna i bardzo ciepła. Z chęcią odpowiada na zadawane jej pytania, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Miałam przyjemność być pod opieką Pani doktor w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na Koszarowej we Wrocławiu i dziękuję Bogu, że trafiłam do Pani doktor, bo doskonale mnie poprowadziła w mej chorobie. Na prawdę jest godna polecenia!!!