lekarz Maria Honory

Chirurg plastyczny

PAni doktor jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem.Kilka lat temu usuwała mi znamiona,poinformowała o dalszej profilaktyce. Ale nie o sobie chciałam pisać. Jedna z moich uczennic (uczę w technikum) pokazała mi na przerwie bardzo sączącą narośl na dekolcie w pobliżu piersi.Brodawka była czerwono-sino-bordowa, wyglądała okropnie. Zwolniłam uczennice z lekcji i powiedziałam, ze ma zaryzykowac i zgłosić się do Akademii do pani doktor.Najwyzej nie zostaniesz przyjęta!! Uczennica została przyjęta i od razu dokonano zabiegu- usunięcia brodawki,znamiona(??) DZiękuję Pani Doktor za natychmiastową i bezinteresowną pomoc, za okazanie ludzkiego współczucia mojej uczennicy,dla Pani ...

DZiękuję Pani Doktor za natychmiastową i bezinteresowną pomoc, za okazanie ludzkiego współczucia mojej uczennicy,dla Pani Doktor najważniejszą wartością w życiu jest dobro drugiego człowieka.
Dziękuję Pani Mario!!
E.KUbacka

Robiłam lifting piersi - podniesienie u pani doktor jeszcze jak nie było prywatnych klinik ,operacja odbyła się w akademi medycznej wiec było to bardzo dawno .jestem zadowolona ,blizny są duże ale się spodziewlam ze bedą ,piersi są równe .podejście do pacjeta ok.

Jestem zawiedziona po podniesieniu powiek.Mam blizny brzydkie ,a nawet pamieyma,ze szwy sie rozeszly...! Piersi tez nie spelnily oczekiwan po zabiegu operacyjnym...,a poza tym blizny sa okropne!.....! Pani doktor ciagle sie spieszy. Jako lekarz jest mila osoba.

Jako lekarz jest mila osoba.

Pani Doktor jest bez wątpienia osobą miłą. Co z tego, jeżeli to, co zrobiła nie wygląda najlepiej. Mój biust już po zabiegu nie spełnił oczekiwań ani nie wyglądał tak, jak zapewniała Pani Doktor. Niestety moje niezadowolenie W OGÓLE nie zainteresowało Pani Honory. Pomijając wielkość piersi- różnica jest prawie niezauważalna , nadal są niesymetryczne tak, jak były przed zabiegiem, poza tym blizny po nacięciu są ogromne - długie na prawie 6 cm i szerokie. Wyglądają okropnie. Zabieg wykonywany miałam prawie 10 lat temu, pewnie przez ten czas Pani Doktor sporo się nauczyła. Ja, gdybym znała efekt pracy tego lekarza wcześniej, na pewno nie skorzystałabym z oferowanych usług. Jestem ogromnie rozczarowana również zainteresowaniem po zabiegu - żadnych wskazówek, co do pielęgnacji blizn, żadnej wizyty po zdjęciu drenaży. Jakość usług medycznych w ostatnim czasie znacznie się poprawiła. Mam nadzieję, że również u tej Pani.

Lekarz jakiego by sobie każdy życzył, spełniający oczekiwania i świetny chirurg.