mgr Maria Imbierowiczmgr Maria Imbierowicz - zdjęcie profilowe

mgr Maria Imbierowicz

Psycholog

Jestem psychologiem, teologiem, pedagogiem, doradcą życia rodzinnego. Także żoną i mamą. Pasjonuję się od lat różnicami miedzy kobietami a mężczyznami. Pracuję wykorzystując techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz nurtu integracyjnego.
Główne obszary, w których pracuję:
Poradnictwo psychologiczne w życiu rodzinnym i małżeńskim.
Zaburzenia w relacjach partnerskich, problemy z komunikacją.
Problemy wychowawcze, poradnictwo w zaburzeniach komunikacji z dzieckiem.
Pomoc dziecku ...

Pani Maria to spokojna, ciepła i otwarta kobieta, terapia prowadzona przez nią dała mi siłę, czuję się coraz lepiej i dostrzegam pozytywne zmiany w moim życiu. Bardzo dziękuję Pani Mario!

Z Pania Marią pierwszy raz mialam stycznosc na warsztatach, ktore prowadzila. Dotyczyly one ogolnych roznic pomiedzy kobietami a mezczyznami, niby takie oczywiste a takie trudne... Dowiedzialam sie ciekawych informacji m.in. W jaki sposob "postepowac z mezczyznami" I jak ich "podejsc" zeby ich nie urazic itp. Bardzo skomplikowane moze sie wydaje to co pisze ale w rzeczywistosci "bulka z maslem", podobno faceci sa z Marsa a kobiety z Wenus I dlatego tak bardzo sie roznimy. Polecam serdecznie. Natomiast drugi raz uczeszczalam na terapie, ktora byla spowodowana niestety smiercia mojej najblizszej I ...

Natomiast drugi raz uczeszczalam na terapie, ktora byla spowodowana niestety smiercia mojej najblizszej I najukochanszej mi osoby-jaka byla moja mama. Okazalo sie ze nie przebylam zaloby po jej stracie a uplynely juz trzy lata.P.Maria bardzo mi w tym pomogla. Jest osoba bardzo empatyczna, wyrozumiala a przedze wszystkim, jest w pelni zaangazowana I kocha to co robi. Po przebytej terapii moge powiedziec ze czuje sie znacznie lepiej, moge teraz ze spokojem ogladac mamy zdjecia. Nie mam juz zadnych stanow lekowych ani depresyjnych. Wyleczylam sie dzieki P. Marii. Wiadomo ze zawsze bedzie brakowac mi mamy ale jest mi zdecydowanie latwiej funkcjonowac w zyciu.Zaluje jedynie tego ze tak pozno podjelam sie terapii, gdyz moglam znacznie wczesniej "wrocic do zywych".

Z pewnością jeśli ktoś zapyta o wizytę u psychologa, mogę poradzić w 100% panią Marię. Jako psycholog posiada dużą wiedzę. Jest wspaniałą osobą - pogodną, miłą i komunikatywną, potrafi dotrzeć do człowieka. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Dzięki naszym wspólnym spotkaniom bardzo wiele zrozumiałam, bardzo dużo wyniosłam - jak na przykład się komunikować, jak się relaksować, wyciszyć, dostrzegłam bardzo dużo prostych rzeczy z życia, których wcześniej nie dostrzegałam. Już nie będę się czuła gorsza od innych (teraz mogę powiedzieć dużo dobrego o sobie, a przedtem tego nie dostrzegałam). ...

Zrozumiałam, że aby być sobą nie potrzeba być idealną, owszem trzeba o siebie dbać, ale najważniejszy jest człowiek, jego osobowość, jakim jest.

Odczułam od Pani Marii ciepło, zrozumienie, wyrozumiałość, cierpliwość, opanowanie. Dziękuję

Pani psycholog Maria jest najlepszym psychologiem z jakim miałem do czynienia do tej pory, ponieważ oprócz psychologii ma wykształcenie teologiczne. Warsztaty z Panią Marią były interesujące ze względu na dużą rozpiętość tematów, potrafi dotrzeć do wnętrza osób o różnych osobowościach. Uśmiechnięta i wesoła, ale także rozsądna i trzeźwo myśląca. Pomaga nie tylko czynami, lecz również komunikacją - potrafi jasno przekazać informacje, jest osobą komunikatywną. Bardzo polecam, ja jestem bardzo mile zaskoczony. Krzysztof

Polecam z calego serca. Pani Maria to poprostu specjalista w swojej dziedzinie!Super podejscie, ogromna wiedza i wielkie serce!Dziekuje Pani Mario :-)

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin