dr n. med. Maria Iwanecka-Zduńczyk

Ortodonta

Dla Pani doktor szacunek za cierpliwość dla najmłodszych pacjentów. Podejmuje się pracy z trudnymi przypadkami gdzie inni komercyjni po prostu odsyłają, w naszym przypadku są b.duże pozytywne efekty leczenia. Pani doktor zawsze odpowiada na korespondencję elektroniczną, trzeba tylko zrozumieć że jako lekarz nie może w dowolnej chwili odebrać telefonu. DZIĘKUJEMY!

Nie wiem skąd taka nienawisc do Pani Doktor jestem jej wieloletnim pacjentem i dzięki niej mam proste zęby i wyszłam z choroby, po jednej czy dwóch wizytach nie można stwierdzić czy lekarz jest dobry. Pozdrawiam wszystkich którzy wolą na prawdę niekompetentnych lekarzy specjalistów.

Witam... zgadzam sie z wszystkimi opiniami jakie są napisane powyżej. Humor to indywidualna sprawa moze ta pani poprostu tak ma każdy jest inny. Fakt godziny oczekiwania sa długie bardzo długie -lecz przyzwyczailiśmy sie do tego ,ze ta godzina umówiona i koniec.(wyluzowac choc też mnie to denerwuje ale wtedy jest czas odpoczynku i rozmyślania .) Na dobrego fachowca trzeba czekać czasem i parę miesięcy wiec parę godzin myśle,że to nie długo. Ja na dzień dzisiejszy polecam choc wizyty sa późne i opóźnione , ale widocznie to dobry fachowiec skoro jest sporo ludzi i każdy czeka. Pozdrawiam nie cierpliwych. Podziękowania również dla miłej asystentki 😊 w WW

niemiła, nieuprzejma lekarka. w podejściu cechuje ją duże poczucie własnej wyższości. przypiłowała mi zęby, zmieniając im kształt z lekkiego kiełka na brzydko okrągły (bo tak jej się widziało) nie pytając mnie w ogóle o zdanie... trzeba zostawić u niej dużo pieniędzy i czekać na nią cały dzień. nie powiem, że nie ma żadnych efektów, bo trochę są, ale i tak mam krzywe zęby.

Jedyny ortodonta na ślasku, który podjął się trudnego przypadku i dał nadzieję na lepszy i piekniejszy uśmiech. Indywidualne podejście do pacjenta, można dzwonić o każdej porze i nigdy nie odmówi pomocy. Zawsze wysłucha i doradzi, pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Zdecydowanie polecam!

lekceważące podejście do pacjenta. Przychodzi ta pani kiedy chce i o której chce. Nie można się dodzwonić i nie można się z tą osoba skontaktować nawet na komórkę. Opinia ludzi z poczekalni tez była nie ciekawa. Chodzą by dokończyć to co zaczeli. Nocne wizyty kończą się na prawdę póżno 24 lub póżniej . czeka się na poczekalni aż łaskawie ta pani raczy sie zjawić. W dzisiejszych czasach takie podejscie do pacjenta w prywatnym gabinecie nie do pomyślenia . i za to się płaci!

Nie polecam tej pani. Niemiła , typowo ekonomiczne podejście do pacjenta, najważniejsze żeby wyciągnąć od człowieka pieniądze. Strata pieniedzy i czasu.

Chodzę od 3 lat i nie widzę poprawy, a ona wszystkie wizyty załatwia w pośpiechu byle kolejnego pacjenta skasować.

Jestem w trakcie zmiany!! Zmarnowane pieniądze...w gabinecie "nigdy"nie było uprzątniętych wacików po poprzednich pacjentach! zakrwione waciki...żółte gumki itd... 3 lata i bez zmian! Koniec!!

jedyny minus to ,że strasznie długo trzeba czekać na panią dr

jedyny minus to ,że strasznie długo trzeba czekać na panią dr