dr n. med. Maria Izbicka

Endokrynolog

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wzbudza zaufanie. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach. Wyjątkowo uprzejma - jakby została przeniesiona z innych czasów.

Cudowny lekarz. Leczy mnie już 16 lat. Dzięki Pani doktor uniknęłam operacji. Serdeczna, uprzejma. Świetny fachowiec, leczy kompleksowo, zupełnie nie potrzebuję lekarza 1-go kontaktu. Cierpliwa i wymagająca i bardzo skuteczna. Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nie tylko. I w Nowym 2012 Roku Życzę Pani doktor dużo zdrowia i pomyślności wszelkiej

Fantastyczna lekarka, poleciłabym znajomym, lekarz z powołania, co w tych czasach jest niespotykane,wspaniałe podejście do pacjenta,zawsze uśmiechnięta i przemiła nie spotkałam do tej pory takiego lekarza no i oczywiści kompetentna.

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Byłam u Pani doktor tylko 2 razy, ale moja opinia pokrywa się z wieloma innymi zasłyszanymi w przychodni lub w internecie: "Anioł - nie lekarz". Cierpliwa, wyrozumiała i potrafiąca słuchać. Prawdziwy lekarz z powołania. Podejście do pacjenta i choroby na najwyższym poziomie - niezależne od tego czy korzystałam z wizyty prywatnej czy z NFZ. Polecam gorąco.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Dostosowuję leczenia zgodnie ze stadium choroby.

Bardzo dobry specjalista fachowiec, opiekowal sie z moją tarczycą tuz w 2 ciazy i po 14 dniach calkowicie znikł problem.. Bardzo dobra osoba, tlumaczy dokladnie i zadala kilku pytan o ktorych powinna mnie sprawdzic... Lekarz z powolania, Przyznam, ze czesto pozniej przychodzi, ale najwazniejsza osoba ktora mnie leczyla i polecam!!