lekarz Maria Jabłońska

bardzo dobra polecam dokładna dobrze wytłumaczy a jak trzeba to nawet pocieszy.zeby każdy był taki dokładny jak pani doktor było by mniej umierania polecam i bardzo szanuję ją za to że jest prawdziwym lekarzem dla ludzi.

Ja nie polecam tego lekarza. Po pierwsze Pani jest bardzo nie uprzejmna, odnosiłam wrazenie że badała mnie od niechcenia. Poza tym ceny też sobie nieźle liczy za zwykła wizytę bez badania samo wypisanie recepty 100 zł. Miałam zapalenie a naet nie tłumaczyła nic za dużo, mimo pytań. Nie polecam nikomu szczerze

Nie polecam tego "lekarza"nikomu ona chyba pomyliła powołanie.

Nie polecam tego "lekarza"nikomu ona chyba pomyliła powołanie.

Super lekarz bardzo go polecam innym kobietom a zwłaszcza tym które idą pierwszy raz do lekarza poniewaz wszysto dokladnie tlumaczy !!!

Lekarz godzien polecenia,polecam wszystkim oczekującym profesjonalizmu pod każdym względem, rzadko spotyka się takich fachowców.

Ja się jeszcze na niej nie zawiodłam. Pomogła mi i opowiedziała wszystko jak przebiega moja ciąża w przeciwieństwie do jednego doktora z Kępna

Chodziłam do pani doktor dosyć dawno, ale pamiętam ją jako bardzo dobrego fachowca. Mnie osobiście przy bardzo zagrożonej ciąży uratowaqła życie. To było wtedy gdy w Sycowie był jeszcze oddział położniczy, a ona była zastępcą ordynatora. Pamiętam,że przyjeżdzały specjalnie dla niej pacjentki z Kępna i innych odleglejszych miejscowości. Nie była tania wizyta u Niej. Nie wiem jak wygląda to teraz, ale ja wspominam Ją bardzo dobrze.