Chodzilam do pani doktor jako nastolatka. Przepisywala mi tabletki antykoncepcyjne. Zawsze dbala zeby krew byla zbadana na czas. Przy okazji antykoncepcji leczylam nadzerke, ktora po wielu miesiacach udalo sie w koncu "pogonic". Mysle ze jest kulturalna, delikatna i kompetentna. Do koszmarow zaliczylabym raczej pierwsza wizyte u ginekologa dzieciecego w wieku 14 lat.

Bardzo kompetentna Pani Doktor, wiedza i induwidualne podejście do pacjenta - nie jako do "przypadku" ale jako do Kobiety. Miła,o wysokiej kulturze osobistej. polecam!

Mogłabym pisać wiele, ale powiem krótko - NIE POLECAM osobom wrażliwym! I nawet gdyby mi ktoś dopłacał, nie skorzystam. Wizyty u pani dr wspominam jako koszmar - i pod względem jakości badania jak i kultury, sposobu bycia!