lekarz Maria Jarosz-Kujawiak

Lekarz medycyny pracy, Pediatra

Pelen profesjonalizm,bardzo mila Pani Doktor,Profesjonalne podejscie do pacjenta.Spokojne,dokladne badanie.POLECAM.

Bardzo dobry lekarz. Wielkie wsparcie dla rodzica, który w obrębie swojego miejsca zamieszkania nie może liczyć na wsparcie dobrego lekarza.Mieszkam w Tetyniu niedaleko Pyrzyc.

Bardzo dobry lekarz . Dokładnie bada i tłumaczy co i jak. Uratowała mi malutkie dziecko. POLECAM

Polecam jako lekarza i jako człowieka!!

Polecam jako lekarza i jako człowieka!!

Doświadczona , szybka i bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim potrzebujacym pomocy.

To świetny lekarz , zawsze szczegółowo bada , słucha , robi ekg. Tłumaczy jak brać lekarstwa, oraz jak dbać o siebie aby uniknąć dolegliwości.

Pani Doktor uratowała mi życie gdy byłam noworodkiem... przeolbrzymia wiedza i bogate doświadczenie oraz serce które wkłada w swoją pracę sprawiają, że jest jednym z lepszych lekarzy w Polsce

Polecam każdemu potrzebującemu. To lekarz, dla którego praca jest prawie wszystkim. A do pacjenta podchodzi tak jaby naprawdę chciała sobie pomóc. ZASKOCZONY ( że są jeszcze tacy lekarze, którzy nie obawiają się badać chorego )

Niesamowicie kompetentna i miła kobieta! Posiada ogromna wiedzę i potrafi w prosty sposób wyjaśnić przyczynę i skutki choroby! Polecam

Bardzo dużo sprzętu jak na taka mała miejscowość!!!

Bardzo dużo sprzętu jak na taka mała miejscowość!!!