lekarz Maria Jarzębska

Poza tym co napisała moja żona odnośnie dzisiejszych doświadczeń z panią "doktor" chciałbym tylko dodać że postawiła diagnozę nie osluchujac dziecka stetoskopem, był to nasz drugi kontakt z tą kobietą poprzednim razem postawiła złą diagnozę ale Ok to się zdarza lecz odmówiła nam przyjęcia na oddział z piecio bo miesięcznym dzieckiem które miało zapalenie płuc bo ja i żona mieliśmy dodatni wynik covid. Poza tym jest bardzo niemiłą osobą

Miałam "przyjemność" dziś spotkać Panią doktor na izbie przyjęć w Kozienicach. Od samego początku niemiła, chamska przyjęła ostatecznie dziecko do zbadania. Po szybkim przeprowadzeniu badania" i nie powiedzeniu nic konkretnego co do stanu zdrowia, zaczęła prowadzić wywiad co do przyjęcia na oddział bo cytując "następna matka zafundowała dziecku duszności". Nie interesowało ją to co chce się jej powiedzieć - bo ona jest PEDIATRĄ. Nigdy w życiu nie poszłabym do tej doktor ponownie, badanie na szybko byle tylko jak najprędzej opuścić gabinet, oglądanie dziecku gardła na siłę, no bo jak tak ...

Miałam "przyjemność" dziś spotkać Panią doktor na izbie przyjęć w Kozienicach.
Od samego początku niemiła, chamska przyjęła ostatecznie dziecko do zbadania.
Nie interesowało ją to co chce się jej powiedzieć - bo ona jest PEDIATRĄ.
Nigdy w życiu nie poszłabym do tej doktor ponownie, badanie na szybko byle tylko jak najprędzej opuścić gabinet, oglądanie dziecku gardła na siłę, no bo jak tak może się zachowywać 7 miesięczne dziecko (kręcić się i płakać).
Doktor przy odmówieniu przyjęcia na oddział uznała, że syn ma zapalenie gardła - na wypisie już wpisała ostre zapalenie oskrzeli, więc która diagnoza trafna?
Minęła się z powołaniem, jest tam jak za karę i wylewa swoje humorki na pacjentów.