lekarz Maria Jarzynka

Internista, Lekarz rodzinny

Prawdziwy lekarz z powołania. Zgłosiłam się na poradę telefoniczną, otrzymałam pomoc jakiej potrzebowałam. Pani doktor , wysłuchała mnie , nie zbagatelizowała objawów za co jestem jej bardzo wdzięczna. Omówiła wyniki badań i zleciła kolejne oraz pokierowała jak dalej walczyć w tej przewlekłej walce Polecam z czystym sercem :)

Prawdziwy lekarz z powołania.
Polecam z czystym sercem :)

Pani doktor bardzo dokładna. Kulturalna, wychodzi na zewnątrz i informuje, że jest małe opóżnienie, pierwszy raz się z tym spotkałam. Również pierwszy raz lekarz rodzinny prosi mnie o zeskanowanie w rejestracji wyników badań, których nie ma w systemie i dodanie ich tam, co od razu wskazuje na to, że chce mieć możliwość porównania i podchodzi do tematu poważnie. Pani doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła, rozwiała wątpliwości, a także dokładnie przepadała - brzuch, węzły chłonne. To jedna z najlepszych wizyt u lekarza rodzinnego, jakie miałam i na pewno u p. doktor pozostanę.

Nikt dawno nie przeprowadził ze mną tak szczegółowego wywiadu. Czułam, że Pani Doktor chce mi pomóc. Miła odmiana :)

Wspaniały , troskliwy lekarz. Jedynie trzeba przyzwyczaić się do opóźnień wynikających z bardzo dokładnego badania pacjentów i dokładnego wywiadu. Ale warto poczekać. Bardzo żałuję, że Pani doktor opuściła swoich pacjentów przy Żwirki i Wigury i zazdroszczę pacjentom w Piasecznie.

Teleporadę umówiłam na godz. 7:30 w Enel-Med z dr Jarzynką. Kaszel, wysoka gorączka, jestem w ciąży. Dr Jarzynka zadzwoniła do mnie o godz... 14:30 tłumacząc się tym, że przedłużyły się wizyty stacjonarne w oddziale. Oczywiście w międzyczasie odbyłam teleporadę z innym lekarzem oraz wizytę stacjonarną. Powiedziałam o tym dr Jarzynce, jak również to, że w związku z tym sprawa jest już nieaktualna. Mimo to dr nalegała, bym podała swój nr PESEL, totalny absurd.

Byłem tydzień temu u Pani doktor pierwszy raz na wizycie nie daleko piaseczna, do konca nie wiedziałem do kogo się umawiam, bo nigdy u niej nie byłem. Jednak miałem dość lekarzy którzy leczyli mnie do tej pory. Pani doktor zrobiłą na mnie bardzo dobre wrażenie, zbadałą mnie całego (a nie tak jak inni lekarze, którzy nawet nie zbadają węzłów chłonnych), wysłuchała, przejrzała badania. I zleciła dużo badań, o które nie musiałem się prosić, Pani doktor sama je proponowała, w końcu jakiś lekarz których chce diagnozować, a nie leczyc przeciwbólowymi! Dodam ...

Dodam tylko, że wizyta była na NFZ, więc dodatkowo byłem zszokowany taką jakościa.

Jestem po kolejnej wizycie u pani doktor i z całego serca każdemu polecam. Pani doktor za każdym razem bada mnie bardzo dokładnie, zadaje milion pytań by być pewną swojej diagnozy, oraz odpowiada na każde zadane pytanie najdokładniej jak to tylko możliwe. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile uważa za słuszne i nie trzyma sie kurczowo 15 minut. Zawsze na końcu pyta czy na pewno wszystko zostało umówione. Anioł nie kobieta!!!

Wizyta umówiona w ramach prywatnej opieki zdrowotnej w celu odnowienia recepty wypisywanej regularnie przez innego lekarza.cala dokumentacja była widoczne w systemie dla Dr Jarzynki, więc nie był to mój wymysł. Lekarka powołała się na klauzulę sumienia i odmówiła wystawienia recepty. Uważam że jest to skandal w przypadku płatnej wizyty zważając na dostęp do pełnej dokumentacji

Wizyta [teleporada] umówiona przez prywatną placówkę medyczną w ramach NFZ. Lekarka nie zadzwoniła, co więcej czekałem na telefon przeszło 2 godziny - zero odpowiedzi ani wyjaśnień. Fatalne podejście do pacjenta.

Pani Maria to anioł, nie lekarz. Takiej empatii, zaangażowania w leczenie pacjenta nie spotyka się często. Kompleksowo podchodzi do pacjenta, stara się wszystko wytłumaczyć, rozwiewa wątpliwości, dobiera odpowiednie leczenie. Jest przemiła, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba i mogę śmiało stwierdzić, że to lekarz z powołania, od którego co niektórzy „lekarze” powinni się uczyć. Polecam z całego serca!