lek. dent. Maria Jaworska

Byłam u tej pani na wizycie w gabinecie publicznym. Nie zgodze sie z tym,ze jest nie uprzejma i nie potrafi leczyc. Jest swietnym specjalista i w dodatku bardzo miłą osobą. Oby wiecej takich lekarzy!

Wyjatkowo kiepski stomatolog, a byłem u wielu. Wielokrotnie byłem u tej Pani zarówno publicznie jak i prywatnie. Publicznie idzie po najmniejsze linii oporu, żeby się broń boże nie przemeczyc, do tego niezbyt miła postawa. Prywatnie oszczedza na znieczuleniu oraz wykonuje wypełnienia, z którymi po paru latach trzeba przyjść ponownie. Nie wspominając o niechlujnym leczeniu kanałowym, a właściwie to jego braku, którego poważne konsekwencje ponosze teraz po 12 latach.

zepsuła mi zębyhjgfffffffffffffffffffff yhllh

zepsuła mi zębyhjgfffffffffffffffffffff
yhllh

polecam wszystkim wspaniałego stomatologa

polecam wszystkim wspaniałego stomatologa

mialem robione wypelnienie i nie zgodze sie z wczesniejszym komentarzem. Rzadko spotyka sie tak uprzejmego i kompetentnego lekarza. Koszt niewielki ( lacznie ze znieczuleniem) a efekty sa znaczne. polecam serdecznie!

Pani doktor niezbyt uprzejma, zdecydowanie odradzam. Do leczenia według mnie podeszła w sposób kompetentny, poświęciła odpowiednią ilość czasu, ale z małym efektem.

Pani Doktor, bardzo ludzko podchodzi do swojej pracy. Wie, ze borowanie wcale nie jest przyjemne