dr n. med. Maria Jaworska

Ginekolog

3,9
3,6
3,9

Wszystko na plus ;) Pani doktor jest bardzo sympatyczna i to jedna z bardziej profesionalnych osób. Miła atmosfera,na oddziale tak samo ciepła,serdeczna os.

Pani doktor to jedyna osoba której ufam.Wyleczyła mnie nie z jednej dolegliwości,zawsze trafiona diagnoza. Każda wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze,na oddziale tak samo ciepła i serdeczna.

wspaniały lekarz i potrafi pomóc. Miałam operację i już minął rok jak czuję się wspaniale. Bez problemów i komplikacji. szef praktycznie artystyczny. jetsem bardzo zadowolona i polecam wszystkim Paniom wizytę u niej. Jestem jej pacjentką od 11 lat i nigdy nie zamieniłabym jej na innego lekarz !!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz.Mila i rzetelna.Byłam dopiero 2 razy u p.doktor i juz nie będe zmieniac ginekologa.Wyrazy szacunku i podziękowania.

Na prawdę warto , jest to osoba kompetentna ,dbająca o pacjęta, znająca wielu innych lekarzy po fachu i w razie potrzeby kieruje do innego specjalisty ,który może pomóc.

Od 7 lat systematycznie (co 6 miesięcy) chodzę do gabinetu pani doktor Jaworskiej i nigdy nie spotkałam się z tym, aby w stosunku do mnie była nie miła czy nie uprzejma. Zawsze można na Nią liczyć, wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam gorąco tego lekarza.

Przez nią moja kobieta urodziła w 25 tygodniu dobrze że trafiła do zdroji. Potrafi tylko brać pieniądze i nic więcej. żgadzam się z opinią wyżej że te 5 to sobie sama wystawiła bo ostatnio często słyszę że zaniedbujr swoje pacjentki.

Pani Doktor jest dobrym lekarzem zna sie na swoim fachu Jestem jej pacjetkom juz dlugi czas duzo mi pomogla!!! polecam

Pani Maria Jaworska jest kompetentym lekarzem i bardzo dobrym .

Pani Maria Jaworska jest kompetentym lekarzem i bardzo dobrym .

Zdecydowanie nie polecam! Byłam w szpitalu gdzie zostałam strasznie potraktowania przez Pania Jaworska. Na samym poczatku juz kiedy to przyjechałam z bolami do szpitala spotkałam sie z całkowitym brakiem kultury. Później było tak samo nawet kiedy przyszla na badanie 2 dni po krzyczała aby sie pospieszyć ( ze swiezymi szwami).