lekarz Maria Jeziernicka

2,5

Normalna, miła. Może nie stara się przypodobać pacjentkom, ale to moim zdaniem lepiej. Kompetentna, budząca zaufanie. Zdecydowana większość dojrzałych pacjentek jest zadaowolona. Polecam.

chamska już jak weszłam do gabinetu to wydała mi się jakaś dziwna krótki fartuszek za tyłek bez spódnicy a potem gdy sprawy już mnie dotyczyły było jeszcze gorzej po pierwszej wizycie wyszłam i nie wróciłam.

Zdecydowanie nie polecam. Wydawało mi się, że kobieta z takim stażem pracy ma jakiekolwiek kwalifikacje. Niestety pomyliłam się. Kiedy na wizycie powiedziałam, że mogę być w ciąży i chciałabym się upewnić pani doktor stwierdziła z wyrzutem w głosie, że w Siedlcach jest 40 innych specjalistów a ja przyszłam akurat do niej. Oczywiście powiedziała, że ja to powinnam wiedzieć i ona nie ma możliwości "tego" sprawdzić. Porażka

Nikomu nie polecam. Oschła, rutynowo podchodzi do każdego. Mimo, że miałam już torbiel endometrialną i teraz znowu czuję, że boli mnie jajnik ona twierdzi że to już sobie ubzdurałam. A jej stosunek do bólu w trakcie stosunku to: "cóż ... jednych można szczypać, drugich tylko głaskać" ... Żenada.