Kiedy pierwszy raz przyszłam do Pani stomatolog, od razu zauważyłam, że jako jedyna spośród stomatologów, u których byłam, myje ręce przed każdym pacjentem w sposób higieniczny. Jako pielęgniarka zwracam bardzo na to uwagę. Przestrzega bardzo zasad aseptyki i antyseptyki. Ogólnie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że robi bardzo porządnie. Zanim poszłam do Pani doktor nawet nie wiedziałam, jak powinno wyglądać poprawnie wykonane leczenie kanałowe. Okazało się, że moje poprzednie leczenia były zrobione bardzo niedbale. Największym plusem jest to, że Pani doktor sama podkreśla co można zrobić z NFZtu i nie muszę się dopytywać co jest refundowane.

Dentystka godna polecenia gdzietylko moge bede Pania doktor polecac corka była na pierwszej wizycie usunac mleczny zab wszystko trwało tak szybko ze juz umawialismy sie na kolejna wizyte. Dzisiaj na sam widok Pani doktor dziecko sie ucieszyło leczenie zabka trwalo szybko dziecko sie nie musiało stresowac i juz czeka na kolejna wizyte. Malo sie dzisiaj spotyka lekarzy tym bardziej dentystow gdzie dziecko cieszy sie na wizyte.Dziekujemy Pani Mario

Profesjonalistka w każdym calu!Do tego śliczna,mądra z poczuciem humoru!Rewelacyjny specjalista!Polecam z czystym sumieniem!

Naprawdę stomatolog godna polecenia, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza a do tego bardzo miła i uprzejma osoba. Zdecydowanie najlepszy specjalista w swoim fachu jakiego poznałem.

Mam negatywne odczucia po wizycie u tego stomatologa. Pierwsza rzecz, chłodne przyjęcie, bez kontaktu wzrokowego i chęci nawiązania dialogu. Traktowanie pacjenta jak zła koniecznego, coś w stylu "no niech już pani pokaże z czym przyszła to się zrobi". Pani wykazała niezadowolenie po oświadczeniu, że nie chce się znieczulenia do borowania, przecież nie jest to obowiązkiem (cyt."..ale przecież będzie bolało i zabierze mi to więcej czasu"). Mam wysokie próg bólu, nie potrzebuję znieczulenia. A argument ze to Pani doktor zajmie więcej czasu mnie nie interesuje, to była wizyta prywatna i takiego oczekuję podejścia. Na pytanie co dalej robić z następnymi zębami uzyskałam odpowiedź "Nie wiem, trzeba przyjść i zobaczymy".
Także, podejście do pacjenta żadne, na pewno już tam nie wrócę.
Acha, jako podsumowanie dodam, że Pan w recepcji na pytanie "czy to jest dobry dentysta?" odpowiedział "...jest tani" Amen.

Jestem pełna podziwu i uznania dla profesjonalizmu Pani stomatolog Marii Jur.Jest też bardzo sympatyczną osobą.Serdecznie polecam Panią doktor .

Pełen profesjonalizm!!!. Pani Doktor wyleczyła mi zęby perfekcyjnie. Przed rozpoczęciem leczenia został ze mną omówiony plan leczenia w kilku wariantach, który pozwolił mi na wybranie najkorzystniejszej dla mnie opcji. Leczenie przebiegało bezboleśnie i przede wszystkim skutecznie. Dokładna i profesjonalna, dobry kontakt z pacjentem. Z czystym sumieniem serdecznie wszystkim polecam Panią Doktor MARIĘ JUR!

Nigdy wcześniej nie spotkałem stomatologa, który byłby tak delikatny i miałby taki talent. Efekty? Zamiast bólu - ulga, zamiast "przerwy na papierosa" - "Hollywood smile"!

Swietny lekarz, profesjonalista i sympatyczna osoba. Pomimo mojego leku przed dentysta bez obaw siadam na fotelu. Polecam zdecydowanie!

Pełen profesjonalizm !!!!!!!!!!Pani doktor miła uprzejma lekarz godny polecenia delikatna z czystym sercem polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ruda Śląska"?

1 Maja 236

Gabinet Dentystyczny