lek. dent. Maria Jur

Pani dr to fachowiec w 100% ,mega kompetencje ,zawsze ratuje zęba mimo iż wszyscy inni twierdzili ,nie ma sensu ...gabinet w Rudzie przepiękny,sterylność na wysokim poziomie ,widać,że pani dr jest perfekcjonistkom.Cenimy cała rodzina u Pani dr to,że to wizyty są zawsze na czas,RTG na miejscu i jeszcze kontrakt z NFZ na który czasem z czymś się zalapie (RTG) .Mój mąż i córka panicznie bali się dentysty,od ponad 3 lat chodzą regularnie,bez spiny i zawsze jest bez bólu! Pani dr posiada również nowoczesne znieczulenie bezbolesne.A dodatkowo uważam,że też atutem sa niewygórowane ceny.Polecam!

Profesjonalistka w każdym calu!Do tego śliczna,mądra z poczuciem humoru!Rewelacyjny specjalista!Polecam z czystym sumieniem!

Naprawdę stomatolog godna polecenia, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza a do tego bardzo miła i uprzejma osoba. Zdecydowanie najlepszy specjalista w swoim fachu jakiego poznałem.

Dentystka godna polecenia gdzietylko moge bede Pania doktor polecac corka była na pierwszej wizycie usunac mleczny zab wszystko trwało tak szybko ze juz umawialismy sie na kolejna wizyte. Dzisiaj na sam widok Pani doktor dziecko sie ucieszyło leczenie zabka trwalo szybko dziecko sie nie musiało stresowac i juz czeka na kolejna wizyte. Malo sie dzisiaj spotyka lekarzy tym bardziej dentystow gdzie dziecko cieszy sie na wizyte.Dziekujemy Pani Mario

Kiedy pierwszy raz przyszłam do Pani stomatolog, od razu zauważyłam, że jako jedyna spośród stomatologów, u których byłam, myje ręce przed każdym pacjentem w sposób higieniczny. Jako pielęgniarka zwracam bardzo na to uwagę. Przestrzega bardzo zasad aseptyki i antyseptyki. Ogólnie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że robi bardzo porządnie. Zanim poszłam do Pani doktor nawet nie wiedziałam, jak powinno wyglądać poprawnie wykonane leczenie kanałowe. Okazało się, że moje poprzednie leczenia były zrobione bardzo niedbale. Największym plusem jest to, że Pani doktor sama podkreśla co można zrobić z NFZtu i nie muszę się dopytywać co jest refundowane.

Jestem pełna podziwu i uznania dla profesjonalizmu Pani stomatolog Marii Jur.Jest też bardzo sympatyczną osobą.Serdecznie polecam Panią doktor .

Pełen profesjonalizm !!!!!!!!!!Pani doktor miła uprzejma lekarz godny polecenia delikatna z czystym sercem polecam.

Swietny lekarz, profesjonalista i sympatyczna osoba. Pomimo mojego leku przed dentysta bez obaw siadam na fotelu. Polecam zdecydowanie!

Nigdy wcześniej nie spotkałem stomatologa, który byłby tak delikatny i miałby taki talent. Efekty? Zamiast bólu - ulga, zamiast "przerwy na papierosa" - "Hollywood smile"!

Pani doktor MARIA JUR jest najlepszą specjalistkom stomatologi znakomity fachowiec polecam wdzięczny pacjent polecam

polecam