lek. dent. Maria Jur

Mam negatywne odczucia po wizycie u tego stomatologa. Pierwsza rzecz, chłodne przyjęcie, bez kontaktu wzrokowego i chęci nawiązania dialogu. Traktowanie pacjenta jak zła koniecznego, coś w stylu "no niech już pani pokaże z czym przyszła to się zrobi". Pani wykazała niezadowolenie po oświadczeniu, że nie chce się znieczulenia do borowania, przecież nie jest to obowiązkiem (cyt."..ale przecież będzie bolało i zabierze mi to więcej czasu"). Mam wysokie próg bólu, nie potrzebuję znieczulenia. A argument ze to Pani doktor zajmie więcej czasu mnie nie interesuje, to była wizyta prywatna i takiego oczekuję podejścia. Na pytanie co dalej robić z następnymi zębami uzyskałam odpowiedź "Nie wiem, trzeba przyjść i zobaczymy".
Także, podejście do pacjenta żadne, na pewno już tam nie wrócę.
Acha, jako podsumowanie dodam, że Pan w recepcji na pytanie "czy to jest dobry dentysta?" odpowiedział "...jest tani" Amen.

Pełen profesjonalizm!!!. Pani Doktor wyleczyła mi zęby perfekcyjnie. Przed rozpoczęciem leczenia został ze mną omówiony plan leczenia w kilku wariantach, który pozwolił mi na wybranie najkorzystniejszej dla mnie opcji. Leczenie przebiegało bezboleśnie i przede wszystkim skutecznie. Dokładna i profesjonalna, dobry kontakt z pacjentem. Z czystym sumieniem serdecznie wszystkim polecam Panią Doktor MARIĘ JUR!

Zdecydowanie polecam Panią doktor Marię Jur. Kompetentna, solidna, kompleksowo podchodząca do problemu. Jak dla mnie, najlepszy stomatolog,u jakiego byłam! Mam porównanie, bo korzystałam z usług dentystycznych w innych miastach. Znakomity fachowiec i człowiek! wdzięczna pacjentka

Znakomity fachowiec i człowiek!
wdzięczna pacjentka