lekarz Maria Kałamarz

Pediatra

Pani doktor prowadzi moją córeczkę od urodzenia. Emilka ma 6 miesięcy. Nie sądziłam, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy lekarze. Pani doktor ma świetne podejście do dziecka i do nieraz spanikowanego rodzica. Zawsze przyjmie. Nawet bez umówionej wizyty. Ma indywidualne podejście do każdego dziecka. Nie zapisuje antybiotyków na każde schorzenie jak większość lekarzy, Jedynie w ostateczności. Nigdy nie działa " na czuja". Zawsze dokładnie bada dziecko, aby postawić prawidłową diagnozę. W razie konieczności od razu skierowuje do specjalisty. Naprawdę nie mogę wyjść z podziwu jakim cudownym człowiekiem i lekarzem jest Pani doktor. Lekarz z prawdziwego powołania jakich mało. Dziekuję Bogu, że tam trafiłam ze swoim Skarbem. Pozdrawiam z całego serca i życzę zdrowia.

jest doktorką moich dzieci już od ponad 15 lat a moje maleństwa mają 23 i 22 lata super doktorka chłopcy nie chcą słyszeć o innym lekarzu sumienny i odpowiedzialny lekarz nigdy nie odmówiła przyjęcia nawet jeśli już było późno i miała już iść do domu polecam lekarz z powołania DZIĘKI BOGU za takich lekarzy

witam z pełną świadomością polecam panią doktor Marię.Moje dzieci sa pacjentami pani doktor od dnia narodzin , już ponad 7 lat. Kultura i podejście pani doktor są absolutnie niezastąpione i nieocenione. polecam.

witam
Kultura i podejście pani doktor są absolutnie niezastąpione i nieocenione.
polecam.

Jest super zawsze mogę liczyć na P.DOKTOR jest miła, uprzejma ,umie doradzić i dba o zdrowie pacjenta a poza tym nie wciska bez potrzeby antybiotyków polecam

Lekarz godny zaufania, uprzejmy, poświęcający czas pacjentowi odpowiednio do stanu jego zdrowia, pacjent (najczęściej małe dziecko) jest badany w spokojnej atmosferze co pozytywnie wpływa na jego zachowania. Gabinet przystosowany dla potrzeb zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów. Serdecznie polecam Panią Marię Kałamarz.

Bardzo dobry specjalista, jeden z najlepszych pediatrów w Jarosławiu. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, w dodatku jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Polecam

Wspaniały lekarz;) przemiła osoba. Zawsze spokojnie i rzeczowo podchodzi do każdego problemu, nie czyniąc przy tym żadnych krępujących, kąśliwych uwag.

Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma za każdym razem. Nie czuję przy niej żadnego skrępowania, można z nią porozmawiać o wszystkim, nie robi problemów z wystawieniem jakiegoś skierowania. Jest to idealny przykład lekarza, który jest dla pacjenta - pełny profesjonalizm. Polecam!

Pani doktor Kałamarz jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Jest bardzo lubiana przez pacjentów i stawia bardzo dobre diagnozy.

Polecam Panią Doktor wszystkim dzieciom i rodzicom. Leczę u tej Pani 3 swoich dzieci od urodzenia, a najstarsze ma juz 18 lat. Jest bardzo miła, zawsze wytłumaczy na czym poela choroba i odpowiednio dobiera leki. Bez problemu daje skierowania do specjalistów, jesli jest taka potrzeba. Jest godna zaufania.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Jarosław"?

jarosław
gabinet prywatny
ulica Jana Pawła II 9

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A
Jarosław