lekarz Maria Kałamarz

Pani doktor jest wspaniałą specjalistką. Zawsze pomoże i doradzi. Jest absolutnym numerem 1 wśród pediatrow. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Marię gdyż jest najlepszym lekarzem i cudownym człowiekiem

Pani doktor jest wspaniałą specjalistką.
Zawsze pomoże i doradzi.
Jest absolutnym numerem 1 wśród pediatrow.

Najlepszy lekarz pediatra w Jarosławiu nie znam bardziej otwartej osoby niż pani doktor Kałamarz, zawsze przyjmnie osobę kiedy trzeba, zawsze trafną diagnozę, wypisze właściwe leki, skieruje na badania oraz wypisze skierowane jeśli potrzeba. Ze względu na mój wiek muszę zmienić lekarza, ale napewno wśród lekarzy pediatrii pani doktor otrzyma Pierwsze miejsce pod tym względem

Pani doktor prowadzi moją córeczkę od urodzenia. Emilka ma 6 miesięcy. Nie sądziłam, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy lekarze. Pani doktor ma świetne podejście do dziecka i do nieraz spanikowanego rodzica. Zawsze przyjmie. Nawet bez umówionej wizyty. Ma indywidualne podejście do każdego dziecka. Nie zapisuje antybiotyków na każde schorzenie jak większość lekarzy, Jedynie w ostateczności. Nigdy nie działa " na czuja". Zawsze dokładnie bada dziecko, aby postawić prawidłową diagnozę. W razie konieczności od razu skierowuje do specjalisty. Naprawdę nie mogę wyjść z podziwu jakim cudownym człowiekiem i lekarzem jest Pani doktor. Lekarz z prawdziwego powołania jakich mało. Dziekuję Bogu, że tam trafiłam ze swoim Skarbem. Pozdrawiam z całego serca i życzę zdrowia.

jest doktorką moich dzieci już od ponad 15 lat a moje maleństwa mają 23 i 22 lata super doktorka chłopcy nie chcą słyszeć o innym lekarzu sumienny i odpowiedzialny lekarz nigdy nie odmówiła przyjęcia nawet jeśli już było późno i miała już iść do domu polecam lekarz z powołania DZIĘKI BOGU za takich lekarzy

Bardzo dobry specjalista, jeden z najlepszych pediatrów w Jarosławiu. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, w dodatku jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Polecam

witam z pełną świadomością polecam panią doktor Marię.Moje dzieci sa pacjentami pani doktor od dnia narodzin , już ponad 7 lat. Kultura i podejście pani doktor są absolutnie niezastąpione i nieocenione. polecam.

witam
Kultura i podejście pani doktor są absolutnie niezastąpione i nieocenione.
polecam.

Pani doktor Kałamarz jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Jest bardzo lubiana przez pacjentów i stawia bardzo dobre diagnozy.

Jest super zawsze mogę liczyć na P.DOKTOR jest miła, uprzejma ,umie doradzić i dba o zdrowie pacjenta a poza tym nie wciska bez potrzeby antybiotyków polecam

Lekarz godny zaufania, uprzejmy, poświęcający czas pacjentowi odpowiednio do stanu jego zdrowia, pacjent (najczęściej małe dziecko) jest badany w spokojnej atmosferze co pozytywnie wpływa na jego zachowania. Gabinet przystosowany dla potrzeb zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów. Serdecznie polecam Panią Marię Kałamarz.

Wspaniały lekarz;) przemiła osoba. Zawsze spokojnie i rzeczowo podchodzi do każdego problemu, nie czyniąc przy tym żadnych krępujących, kąśliwych uwag.