dr Maria Kamieniak-Pniewska

Najlepszy stomatolog. Zarówna Pani Maria, jak i Pani Magda są osobami oddanymi pacjentowi, profesjonalnymi w każdym calu. Widać, ze to co robią wynika z pasji i oparte jest na ogromnej wiedzy. Są to osoby dla których praca jest powołaniem a nie jedynie źródłem zarobku. Wizyta w ich gabinecie to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Lekarz, który LUBI swój zawód. Widać, że to jej pasja. Nie tylko poleciłam ja swoim znajomym... cała rodzina się u niej leczy. Profesjonalista w każdym calu. Życzyłabym sobie aby każdy specjalista do którego chodzę tak lubił swoja pracę, swoich pacjentów i stale się dokształcał.

Wiadomo że koszt wizyty zależy od tego co należy zrobic.Płaciłam średnio za 1h ok 180zł