lekarz Maria Karsznia

Dermatolog

3,4
3,9
3,5

Pani doktor bardzo mi się podobała - miła i uprzejma, szybko i konkretnie wytłumaczyła mi na czym polega moja dolegliwość, jakie są rokowania i jakie stosować środki. Poleciłam ją koledze i tym przypadku diagnoza też była trafna w 100%, zrobiła zabieg i po pierwszej wizycie za 70 zł jest zdrowy jak koń. Bardzo polecam.

Pani doktor powiedziała że kurację Izotekiem można zacząć tylko od września! Co za bzdura! Można zacząć w dowolnym miesiącu. Lekarka wypowiadała sie bardzo szybko i chaotycznie jakby chciała się mnie od razu pozbyć. Recepta na 100% dzieki i nie polecam !

moja lekarka nigdy nie nosi zlotych pierscionkow i nie jest otyla a wiec anonim jest z konkurencji a ja jestem zadowolona

Poszłam do niej bo ktoś powiedział, że to najlepszy dermatolog w Radomiu. Nie podała konkluzywnej przyczyny moich problemów, nie zleciła badań, nic. Powiedziała, żebym pojechała do sanatorium lub do spa to tam mnie wyleczą. Wzięła pieniądze i nasze drogi się rozeszły. W sumie nie wiem za co wzięła te pieniądze? Czyżby za to, że powedziała, że przyczyn choroby może być wiele. Mam dość takich otyłych pań, z masą złotych pierścionków, które wyglądają iście jakby z PRL-u wyjęte i tak samo się zachowują. Powinny były tam zostać.

bardzo bardzo dobry dermatolog.Pani dr jest bardzo miła,szybko rozwiazala moj problem z paznokciem miałam grzybice ,polecam :)

Polecam jak najbardziej swietny lekarz ktory wyleczył mi grzybice ,paznokiec sie W 100% sie zregenerował.bardzo miła Pani:)

KOMPETENTNA , SKUTECZNA I W DODATKU SYMPATYCZNA LEKARKA :)))) SZYBKA DIAGNOZA I LECZENIE .... POPRAWA NATYCHMIASTOWA . POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM ... CENA NIEWYGÓROWANA . BĘDĘ KORZYSTAĆ Z USŁUG PANI DOKTOR ....... W RAZIE POTRZEBY .

KOMPETENTNA , SKUTECZNA I W DODATKU SYMPATYCZNA LEKARKA :))))

Szybka i prawidłowa diagnoza oraz skuteczne leczenie spowodowały maksimum zadowolenia z lekarza.Bardzo polecam.

Pani Doktor jest supr dermatologiem. Diagnozę postawiła od razu, kierowała mnie na badania w celu monitorowania organizmu i czy nie szkodzą mi leki, które przepisała. Dzięki Pani Doktor mogę się cieszyć ładną buzią.

Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna znająca się na fachu. Bardzo szybko wyleczyła mój trądzik, z którym męczyłam się kilka naście lat. Od leczenia minęło około roku i zero powrotu choroby. Polecam publicznie, jakoś wizyty taka sama. Koszt prywatnej chyba 80zł.