lekarz Maria Karsznia

Dermatolog

Jestem bardzo zadowolona- szybko, miło, przyjemnie. Polecam :) Nie rozumiem o co chodzi z polem "koszt wizyty" więc wpiszę tutaj: 50 zł

Jestem bardzo zadowolona- szybko, miło, przyjemnie. Polecam :)
Nie rozumiem o co chodzi z polem "koszt wizyty" więc wpiszę tutaj: 50 zł

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo sie przejmuje, podchodzi z zaangazowaniem i indywidulanie do pacjenta

Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna znająca się na fachu. Bardzo szybko wyleczyła mój trądzik, z którym męczyłam się kilka naście lat. Od leczenia minęło około roku i zero powrotu choroby. Polecam publicznie, jakoś wizyty taka sama. Koszt prywatnej chyba 80zł.

Pani Doktor jest supr dermatologiem. Diagnozę postawiła od razu, kierowała mnie na badania w celu monitorowania organizmu i czy nie szkodzą mi leki, które przepisała. Dzięki Pani Doktor mogę się cieszyć ładną buzią.

Nie ma zielonego pojęcia co mówi i robi.Zap[omniała dermatologię.

Nie ma zielonego pojęcia co mówi i robi.Zap[omniała dermatologię.

kompetenntna i zyczliwa. przejmuje sie stanem pacjenta

kompetenntna i zyczliwa. przejmuje sie stanem pacjenta

Doświadczona lekarka, miła i godna zaufania.

Doświadczona lekarka, miła i godna zaufania.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty ;) mam nadzieje ze leczenie mojego trądziku przyniesie same dobre skutki ;))

Nieprzyjemna.Mówei i zachowuje się jak chłop.Na pytania zadane przeze mnie miga sie z odpowiedzią.Nie mówiłam'że jestem lekarka,podstawowej wiedzy za nic.

Lecząc trądzik różowaty stosowałam przepisywaną na zmiany skórne na twarzy maść Elosone.Wydawało mi się,że początkowo skutkuje lecz później powstał sączący rumień do którego nie mogłam się dotknąć tak mnie bolała twarz.Po długotrwałym stosowaniu antybiotyków i Rozexu zmiany ustąpiły.Rumień leczę laserem. Chyba brak kompetencji.

Chyba brak kompetencji.