1,4
1,7
1,6
1,3
1,6

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Nieprzyjemna i w ogóle nie słucha pacjenta. Nie rozumiem skoro pani doktor nie lubi ludzi po co zdecydowała się ich leczyć!!!!

Wredna ,okropna ,krzyczy na pacjentów.Nie polecam tej kobiety,tacy jak ona powinni krowy leczyć.Ludzie uciekają od niej ,nie polecam nikomu.

Pani doktor podawała mi zbyt wysokie dawki leku po ktorych zle sie czułam. Nie polecam, nie zna się w ogóle

U p.Klein leczę się od niedawna i chodź w poczekalni słyszę zazwyczaj negatywne komentarze co do pani doktor to dla mnie zawsze jest bardzo miła.

Niesłychanie nieprzyjemna osoba. Co do jej kompetencji, nie mogę sie wypowiedziec bo nawet nie dało sie z nią umówic, wrzeszczała na mnie przez telefon, po czym po moich słowach "czy moze mnie Pani Doktor wysłuchać" wykrzykneła, ze nie może i rzuciła słuchawką!!! jestem oburzona! To paskudny nie tylko lekarz, ale i człowiek. Odradzam, bo jest niezrównoważona psychicznie!!!

Zdecydowanie odradzam. Bardzo nieuprzejma pani!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam. Bardzo nieuprzejma pani!!!!!!!!!

Proszę o opinię innych pacjentów,ponieważ gleboko się zastanawiam czy kontynować leczenie u tego specjalisty.:(